Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2023.
Poruka: 1.125
12. listopada 2024. u 22:41

Sta su Zagreb i Puntamika igrali sa klincima od 13 godina pa je ovakav rezultat bio ili?

ZAGREB - SAMOBOR

mislim da će i ova utakmica biti čvrsta, obrambena i na mali broj koševa....

AlBundy1965
AlBundy1965
Pristupio: 08.02.2022.
Poruka: 45
16. listopada 2024. u 17:43

Ovi u HKS-u ne znaju ni tko je osvojio Kup Krešimira Ćosića u regiji Centar....

Napisali su da ga je osvojio KK Samobor 2022, što ne odgovara istini.

Osvojio ga je KK Samobor, a to je sasvim drugi klub...

Dobro da uopće postoji košarka u RH...

ja_sam
ja_sam
Pristupio: 22.06.2017.
Poruka: 73
16. listopada 2024. u 19:29

Kako, nije ga osvojio Samobor nego Samobor??

A što bi rekao za ovaj portal? Piše Kvarner dobio Dubrovnika nakon produžetaka i ima omjer 2-1, a kad pogledaš rezultate i tablicu Dubrovnik dobio 76-71, a Kvarner ima omjer 1-2. 😍

[uredio ja_sam - 16. listopada 2024. u 20:08]
Znatiželja
Znatiželja
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 1.105
17. listopada 2024. u 19:14

Nejasan je ovaj potpis Marata Kosa za Zadar, ako ni u Jazinama ne može skupiti više od 13 minuta.

Rekao bih da su Jazine glavni kandidat za naslov.

AlBundy1965
AlBundy1965
Poruka: 45
17. listopada 2024. u 22:26

ja_sam je napisao/la:

U Samoboru postoje dva košarkaška kluba: KK Samobor (osnovan prije 50 godina) i KK Samobor 2022 (osnovan 2022. godine).

Kup Krešimira Ćosića regije Centar je osvojio KK Samobor, a ne Samobor 2022, a na HKS je osvanuo filmić gdje navode da je kup osvojio KK Samobor 2022.

Odavno je taj potpis nejasan.

Ali ove godine u Jazinama će biti zeznuto dijeliti minutažu da svi budu zadovoljni. Osim Marića i Mustaća, pa pomalo i Marčinkovića svi ostali traže minute i bit će nezadovljni ne budu li ih imali.

18. listopada 2024. u 16:34

Marat Kod je potpisao zahvaljujući svom agentu, a ne svojim zaslugama.Ali po prvoj utakmici teško će se na igrati u Jazinama.Nije on po meni igrač za Zadar ili Jazine. Lukiću se uglavnom ne da igrati.On je ostao na razini ju uotdke utakmice malo bi igrao malo ne.Vidjet ćemo ovo kolo kako će mladići od 16,17,18 g odigrati, a ima ih po klubovima sve više.Treba dati toj djeci priliku.Jazine imaju super ekipu, pa ima mladih u Gorici,Bosco ih je prepun, Škrljevo, Mladost.....Ova ekipa Mladosti su juniori Cedevite.

Zagreb55
Zagreb55
18. listopada 2024. u 23:56

Odlicna tekma u Skrljevu iako po mom misljenju nije se trebao igrati produzetak. Faul je bio na Uljarevicu ali ja nisam vidio ta je to ijedan sudac odsudio, eventualno onaj na drugom kraju trice ali vrijeme je vec isteklo. Ne znam ni u sta je gledao onaj sudac koji je bio na metar od te situacije, ono je on trebao vidjeti i odsvirati

[uredio Zagreb55 - 18. listopada 2024. u 23:58]