Supersport premijer liga 26/27

123
...
8910
...
131415
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.469
24. lipnja 2026. u 10:58

Ko je odrisia kesu u dubrovniku?s obzirom da se igra fiba europe, plus u juga dolaze brutalni madari

Toni kukoč
Toni kukoč
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 30
24. lipnja 2026. u 11:04

Sad je pitanje dal Dubrovnik i Samobor idu u kvalifikacije ili direktno pošto se širi broj klubova ,ak bu ko i lani i u ENBL bi trebali imati 3 kluba.

Barca92
Barca92
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.01.2025.
Poruka: 229
24. lipnja 2026. u 11:09

RealLabel19 je napisao/la:

Dubrovnik u FIBA Europe Cupu

Po izvorima, ove godine bi trebali gledati 4 hrvatska kluba u fibinim europskim natjecanjima

BCL - Cibona

Fiba Europe Cup - Split, Samobor, Dubrovnik

 

Vidi cijeli citat

Odlicno. A Zadar? Jesu oni prijavili kvalifikacije za Ligu prvaka?

RealLabel19
RealLabel19
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2024.
Poruka: 185
24. lipnja 2026. u 11:19

Split ide direktno u grupu. Za samobor i dubrovnik se ne zna oce li ici kroz kvalifikacije ili isto direktno u grupu, ali prijave su poslane. Ovo natjecanje je razinu iznad ENBLa i momcadi tamo ce imati ozbiljniji budzet. Prosle godine su igrali Bilbao, PAOK, Murcia itd. Ove godine su zasad sluzbeno najavljeni samo Chalon, Nancy (9. i 10. momcad francuskog prvenstva), popis bi trebao izaci uskoro, a izvlacenje grupa i kvalifikacija je 16.7.

[uredio RealLabel19 - 24. lipnja 2026. u 11:19]
RealLabel19
RealLabel19
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2024.
Poruka: 185
24. lipnja 2026. u 11:21

Barca92 je napisao/la:

RealLabel19 je napisao/la:

Dubrovnik u FIBA Europe Cupu

Po izvorima, ove godine bi trebali gledati 4 hrvatska kluba u fibinim europskim natjecanjima

BCL - Cibona

Fiba Europe Cup - Split, Samobor, Dubrovnik

 

Vidi cijeli citat

Odlicno. A Zadar? Jesu oni prijavili kvalifikacije za Ligu prvaka?

Vidi cijeli citat


Ne znam tu informaciju. Nejasno mi je to njihovo stajanje u mjestu vec godinama (zvuci glupo s obzirom na 3 uzastopne titule, ali je istina), ocito ih sponzori ne stiscu da se izlazu u europu, a grad samo odrzava postojecu situaciju bez volje za stepenicu vise

[uredio RealLabel19 - 24. lipnja 2026. u 11:21]
RealLabel19
RealLabel19
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2024.
Poruka: 185
24. lipnja 2026. u 11:23

Toni kukoč je napisao/la:

Sad je pitanje dal Dubrovnik i Samobor idu u kvalifikacije ili direktno pošto se širi broj klubova ,ak bu ko i lani i u ENBL bi trebali imati 3 kluba.

Vidi cijeli citat


To bi bilo odlično. Trebamo kao liga stremit ka tom da nam minimalno pola lige igra europska natjecanja, kao u svim ozbiljnijim europskim ligama

Toni kukoč
Toni kukoč
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 30
24. lipnja 2026. u 11:26

Mislim da bi bilo i samoboru i Dubrovniku bolje da su prijavili ENBL jer je tu sigurnih 8 utakmica a  ak idu u kvalifikacije za fiba cup i ne prođu već su u 10 mj. gotovi sa Europom. Jedino ak nemaju  garanciju grupne faze ,onda ok.

GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.098
24. lipnja 2026. u 11:29

RealLabel19 je napisao/la:

Barca92 je napisao/la:

RealLabel19 je napisao/la:

Dubrovnik u FIBA Europe Cupu

Po izvorima, ove godine bi trebali gledati 4 hrvatska kluba u fibinim europskim natjecanjima

BCL - Cibona

Fiba Europe Cup - Split, Samobor, Dubrovnik

 

Vidi cijeli citat

Odlicno. A Zadar? Jesu oni prijavili kvalifikacije za Ligu prvaka?

Vidi cijeli citat


Ne znam tu informaciju. Nejasno mi je to njihovo stajanje u mjestu vec godinama (zvuci glupo s obzirom na 3 uzastopne titule, ali je istina), ocito ih sponzori ne stiscu da se izlazu u europu, a grad samo odrzava postojecu situaciju bez volje za stepenicu vise

Vidi cijeli citat

Džizs, evo opet istog pitanja već stoti put. I to samo u zadnje pola godine. Meni je nejasno da je vama nejasno. Iskreno. 

Nothing changes nothing
Toni kukoč
Toni kukoč
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 30
24. lipnja 2026. u 11:41

Da ima u Zadru imalo pameti odjebali bi Abu i prijavili ja bi recimo fiba euro cup , slozil bi ekipu da mu je tu doseg četvrtfinale tog natjecanja,  to bi možda mogla i prošlogodišnja ekipa. Klince ubacit da igraju premjer ligu  i  to bi bilo to. Kaj od prošlogodišnje sezone ima mali Dundović osim kaj se naučil nositi torbe i kaj je upoznala skoro sve dvorane u bivšoj državi a ni u jednoj dvorani nije igrao osim kad su se zagrijavali.

RealLabel19
RealLabel19
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2024.
Poruka: 185
24. lipnja 2026. u 11:41

GrunfZd je napisao/la:


Džizs, evo opet istog pitanja već stoti put. I to samo u zadnje pola godine. Meni je nejasno da je vama nejasno. Iskreno. 

Vidi cijeli citat


Pa objasni onda, ne pratimo svi sto se dogada u zadru iza kulisa. Koji je razlog zasto se igra samo ABA vec 15 godina?

123
...
8910
...
131415
  • Najnovije
  • Najčitanije