vakula je napisao/la:
Gogsi, o cemu ti pricas?! Jesan li ja negdi reka da Split ne treba igrat prvi dio prvenstva?! Pa mi smo imali uzasnu sezonu. Mi smo zasluzeno ispali iz Abe i zasluzeno ostali bez HR finala. Mi smo zasluzili igrat narednu HR sezonu otpocetka, ali Cibona i Zadar bome nisu. Da je ne igraju, ostvarili bi puno bolje međunarodne rezultate, a to nan u Hrvatskoj bas fali. I ne, ne bi nikad sikanira neke nove Dubrovnike i Sibenke koji svojim rezultatima zasluzuju vise samo radi povijesti kluba. Molin te, nemoj izvrcat moje teze. Jednostavne su.
Vidi cijeli citat
Sorry ako san ovaj dio "nasi najbolji klubovi ne bi trebali igrat prvi dio prvenstva. sve ostalo su prazne price." krivo svatija. I negdi san i napisa da su 3 kluba nositelji kvalitete, pa u to ubrajan i Splita.
Ne mislin ja da nam je liga kvalitetna ili da itko od ostalih klubova van te trojke može trenutno u istu rečenicu s njima, to je realnost. I znan da je ovaj sustav loš, ali onda se triba nać zajednički jezik, jer zašto bi Alkar ili Dubrovnik prihvatili tek tako da ne igraju protiv Zadra, Splita ili Cibone u prvom dijelu prvenstva? Kakva je to uopće shema jer eno ti tvoje riči na početku, pa mi objasni, da ne bi ispalo da ih ja izvrćem ili krivo shvaćan?
Smanji na dvokružno, ok, al neigranje, to ne kužin. To se počelo učestalo ponavljat, pa san zato i napisa svoj komentar, ako neko ne želi igrat neka lipo plati drugima koji oće i neka se kasnije priključi kad tako želi.
Igranje Abe meni nije dovoljan razlog da neko uopće ne igra, neki drugi sustav da, al ovo prvo ne. Po meni svi klubovi, bilo ih 10 ili 12, u istom natjecanju moraju odradit jednak broj utakmica da bi ljestvica bila pravedna, poštena, kako god. Ostalo je povlašteni status.
[uredio gogsi30 - 26. lipnja 2026. u 00:52]