Torcida,ako nisi primetio za.***vao sam se...mislim mladi Shilobad?!?mladi radovic!?
napredujesh hrvoje,ovaj put nisi podvio rep i pobegao (epidemija,prvo Webber sad i ti)
[QUOTE]ajd samo primeri shto po divljashtvu nije bila do kolena (a priznajesh da je divljashtvo bilo u zadru?)...da nije zato shto pionir prima 3x puta vishe gledalaca,pa je onda i atmosfera bila 3x vishe divljachka
upravo tako,einstein.
Vidi cijeli citat
vec sam rekao da ako tako mislish,da si vrlo talentovan...da li to znachi da ce kad zadar sagradi novu halu,da ce tamo atmosfera biti jednako divljachka?(i u drugom postu priznajesh da je atmosfera kod vas divljachka,samo u manjoj meri zbog manjih dvorana)
[QUOTE]ako su se prenosile zvezdine hr utakmice u srbiji onda ZASTO PITAS? sve si mogao vidjeti lijepo na tv,crno bijelo u koloru ili kako vec vozis...
zg&zadar: povici "ubi ubi srbina" i par kovanica i upaljaca (osim u trnskom gdje je bilo malo vise kovanica)
bg: cetnicke provokacije,fasisticke parole,sovinisticki baneri,kanibalisticke sklonosti (salate,bice mesa jest cemo hrvate itd....),kisa kovanica i upaljaca,raskrvareni igrac i duznosnik kk zagreba...oces jos?
Vidi cijeli citat
nisam znao da ste toliko ekonomski napredovali da svi imate televizore super visoke rezolucije,pa mozete tachno da prebrojite svaki novchic koji padne na teren...a ja se josh patim sa ovim monohromatskim monitorom...ali dobro zelena mi prija ochima

..kisha kovanica jel'? ja nisam video da su "vashi" igrachi bezali iz dvorane na kraju tekme,za razliku od ovih "nashih".mora da su ih boleli povici sa tribina...rechi bole viche od novchica
josh nisam znao da se povici ubi srbina kod vas ne smatraju fashistichkim? ako je ubi madjara onda je fashizam,al' ako je ubi srbina onda moze

,opet "sluchajno" zaboravljash i na neke "navijachke" pesmice sa vashe strane,koje takodje govore o klanju protivnika

,tako da sve stvari koje si nabrojao za bg mozesh da ubrojish i u zg,zadar (koje opet jesu nabrojane,samo si pokushao da ublazish stvar tako shto nisi explicitno rekao fashizam)