Završnica PH (U13, pretkadeti, kadeti, juniori) 2025/26

123
...
343536
...
404142
katapult
katapult
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.09.2024.
Poruka: 564
10. lipnja 2026. u 13:41

Jedini argument za nepostojanje jedinstvene juniorske bio je da juniori igraju za seniore pa ne bi stigli oboje. I to po meni ima smisla jer puno ih igra Prvu ligu.

Ali sad kad se pomiče godište izlaznih juniora, puno manje će ih biti u tom modelu (i trenutno je puno manje U18 odnosno 2008. igrača u seniorima nego 2007.) tako da bi se moralo ići u uvođenje jedinstvene juniorske.

katapult
katapult
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.09.2024.
Poruka: 564
10. lipnja 2026. u 13:44

Što se jedinstvene pretkadetske tiče, šteta ukinuti, bila je to najbolja izvedba jedinstvene lige. Nije bila najpoštenija, no djeca su to najbolje mogla uskladiti sa školom. U13/juniorski turniri nose premalo utakmica, kadeti su igrali dvokružno što je previše.

maka
maka
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.10.2002.
Poruka: 423
12. lipnja 2026. u 08:01

Jel se zna što? Kakav bijeli dim?

Načuo nešto da bi 2026/27 jedinstvene u dvokružnom sustavu (kao dosada kadetska) trebale biti predkadetska i juniorska, a da kadetska ide na sistem turnira (kao dosada predkadetska)?

MUKU MUČE DA NAS SPRIJEČE, SPRIJEČITI NAS NITKO NEĆE, HRVATSKA, HRVATSKA!!!
Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
12. lipnja 2026. u 10:39

Pretkadeti više neće igrati Jedinstvenu. 

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
12. lipnja 2026. u 11:16

Znatiželja je napisao/la:

Pretkadeti više neće igrati Jedinstvenu. 

Vidi cijeli citat

A kadeti i juniori?

obećao sam adminu da ću biti dobar
Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
12. lipnja 2026. u 11:22

Kadeti i juniori bi, valjda, trebali imati jedinstvenu ligu.

 

Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
12. lipnja 2026. u 11:37

Fabjan je napisao/la:

Kadeti i juniori bi, valjda, trebali imati jedinstvenu ligu.

 

Vidi cijeli citat

🙏

obećao sam adminu da ću biti dobar
Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
12. lipnja 2026. u 11:43

Kadeti će igrati turnirski sustav kao pretkadeti ove sezone. 

Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
12. lipnja 2026. u 12:12

Znatiželja je napisao/la:
Kadeti će igrati turnirski sustav kao pretkadeti ove sezone. 
Vidi cijeli citat


To bi bio još jedan HKS-ov korak unatrag. Umjesto dvije jedinstvene omladinske lige, "knjiga bi se svela na jedno slovo" - juniore.

Mogu li oni, stvarno, još više uništavati Hrvatsku košarku od trenutnog stanja?

[uredio Fabjan - 12. lipnja 2026. u 12:13]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
12. lipnja 2026. u 12:20

Moram ti reći da je glavni zagovornik novog sustava jedinstvenih liga tvoj ljubimac. 

123
...
343536
...
404142
  • Najnovije
  • Najčitanije