Završnica PH (U13, pretkadeti, kadeti, juniori) 2025/26

123
...
333435
...
404142
highlight
highlight
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.12.2025.
Poruka: 337
09. lipnja 2026. u 07:11

Znatiželja je napisao/la:

Ovako nešto glupo već dugo nisam vidio. 

Vidi cijeli citat

Kad mislis da je HKS dostigao vrhunac u gluposti oni izbace jos vecu. Ni smisla a ni logike.

Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
09. lipnja 2026. u 10:47

To ti je kad raspored slaže čovjek iz 3X3 košarke. On misli da djeca mogu odigrati četvrtfinale, polufinale I finale u istom danu kao i hakleri. Osim što hakl traje 15 minuta, a utakmica ipak malo duže, plus se trči gore dolje. 

banski
banski
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 16.11.2013.
Poruka: 54
09. lipnja 2026. u 13:36

Kao da nikoga nije briga sto ce djece biti bitno manje nego proslih godina, jos uz to ce prvi dan biti pregrst rezultata sa vise od 40 razlike.

I na kraju kao posebna poslastica je to sto ekipe koje se plasiraju 1/4finale drugi dan nece odigrati niti jednu utakmicu, da bi treci odigrali tri. Kao da se trude da djeca zamrze kosarku

pravednik
pravednik
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.01.2026.
Poruka: 355
09. lipnja 2026. u 14:49

Sve dok klubovi to budu podržavali, bit će i iduće godine tako. jedini nčin je totalni bojkot takvog formata i tog natjecanja. ionako je Otvoreno (neobavezno) Prvenstvo Hrvatske U12....

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 573
09. lipnja 2026. u 17:14

Mi Hrvati smo poznati po bojkotima. Pogotovo onim totalnim. Kolko smo samo puta uspješno bojkotirali ovo ili ono i uspjeli ostvariti to zbog čega smo bojkotirali. Da sad ne nabrajam sve naše bojkote. Tako da se ne brinem ni malo ni oko U12 prvenstva. Smatram to rješenim. Ogromna većina klubova, ako ne i svi, bojkotirat će ekipu iz saveza. Čak bi se i ja pridružio bojkotu ali eto baš mi se najavili gosti za te dane bojkotiranja. Ništa, budem drugi puta bojkotiral.

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
Kapetan17
Kapetan17
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.04.2021.
Poruka: 403
10. lipnja 2026. u 08:59

Kod nas je, generalno, problem taj što imamo jako puno trenera i dužnosnika kojima odgovara što nakaradniji sustav, od toga da je što manje utakmica, što manje obaveza i treninga, a za to vrijeme neka pinkica kapa uredno. I tu oni imaju većinu.

Ostali koji se sa pravom bune za što bolji tretman djece, za što više utakmica, za što bolje sustave natjecanja i prvenstava i nekakvih aktivnosti za njih, su odmah etiketirani kao buntovnici, gunđala i slično. Onda se još i tome nadovežu lokalni povjerenici koji su zaostali u nekim davnim godinama i vremenima, kojima je također u interesu da je njihovih obaveza što manje i onda imamo to što imamo. 

Dojam ostaje da je samo cilj da se sve što prije ODRADI, da netko kaže "Eto imali smo to i to ove godine", udari netko pečat na kraju da se nešto dogodilo i tako odgovara svima. Ovo govorim isključivo kada su u pitanju mlađe kategorije, jer, složit ćete se svi, Premijer liga i seniorska reprezentacija su najbitnije i tu sve mora biti kako treba. Ovo sve ostalo je živo ODRAĐIVANJE, bez previše smisla, bez previše konzultacija sa ljudima "sa terena" i onima koji su u tom poslu svakodnevno. 

[uredio Kapetan17 - 10. lipnja 2026. u 09:00]
pravednik
pravednik
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.01.2026.
Poruka: 355
10. lipnja 2026. u 09:08

Kako je tema Završnice mlađih kategorija, SVE si pogodio...upravo taj ustav da se sve završnice odigraju u 4 dana na istom mjestu je nakaradan da naaradnije n može biti, i tako već nekoliko godina.  sve to zato da hks i njihova ekipa budu u foteljama taj vikend, važno sv ebilježe i gledaju "jer eto imaju sve što vrijedi na jednom mjestu", pa ne moraju onda dodatno putovati, nego lijepo dernek sezone a ostale dane u godini priprema za taj dernek

Kapetan17
Kapetan17
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.04.2021.
Poruka: 403
10. lipnja 2026. u 10:43

Isto tako, a kako čujem u košarkaškim krugovima, ne zna se još uvijek, a mi danas pričamo o datumu 10.06., hoće li sustav Jedinstvenih liga ostati isti ili se ide u promjene.

Jedni tvrde da Jedinstvene U14 predkadetske više nema, odnosno da će se igrati po sustavu U13 kao ove godine, odnosno sa četiri poluzavršna turnira pa završnica te da u toj priči "ulazi" Jedinstvena juniorska liga.

Drugi pak tvrde da sve ostaje isto kao i prošle godine. 

Kada će nadležni donijeti odluku i obznaniti je klubovima? 

[uredio Kapetan17 - 10. lipnja 2026. u 10:43]
Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 573
10. lipnja 2026. u 10:45

Kapetan17 je napisao/la:

Isto tako, a kako čujem u košarkaškim krugovima, ne zna se još uvijek, a mi danas pričamo o datumu 10.06., hoće li sustav Jedinstvenih liga ostati isti ili se ide u promjene.

Jedni tvrde da Jedinstvene U14 predkadetske više nema, odnosno da će se igrati po sustavu U13 kao ove godine, odnosno sa četiri poluzavršna turnira pa završnica te da u toj priči "ulazi" Jedinstvena juniorska liga.

Drugi pak tvrde da sve ostaje isto kao i prošle godine. 

Kada će nadležni donijeti odluku i obznaniti je klubovima? 

Vidi cijeli citat


Kaj se nije jučer spominjao nekakav bojkot kao rješenje svih ovih sranja? Kad krećete?

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
10. lipnja 2026. u 11:11

Kapetan17 je napisao/la:

Isto tako, a kako čujem u košarkaškim krugovima, ne zna se još uvijek, a mi danas pričamo o datumu 10.06., hoće li sustav Jedinstvenih liga ostati isti ili se ide u promjene.

Jedni tvrde da Jedinstvene U14 predkadetske više nema, odnosno da će se igrati po sustavu U13 kao ove godine, odnosno sa četiri poluzavršna turnira pa završnica te da u toj priči "ulazi" Jedinstvena juniorska liga.

Drugi pak tvrde da sve ostaje isto kao i prošle godine. 

Kada će nadležni donijeti odluku i obznaniti je klubovima? 

Vidi cijeli citat

Bila bi veeelika šteta da 2009/2010 godište ne igra jedinstvenu juniorsku.

Nadam se da "oci" to uviđaju 🙏 a ne da se ovogodišnji sudionici f4 opet susretnu tek na završnom turniru 💩

obećao sam adminu da ću biti dobar
123
...
333435
...
404142
  • Najnovije
  • Najčitanije