Završnica PH (U13, pretkadeti, kadeti, juniori) 2025/26

123
...
363738
...
404142
Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
12. lipnja 2026. u 15:37

Kadeti Splita (2011/12) su legitimni kandidat za zlato, ili barem za srebro u Hrvatskoj. Zašto bi KK Split želio umanjiti njihov razvoj smanjujući im broj jakih utakmica? Zato da Roko sigurnije osvoji naslov s juniorima?

Roko do sada nikada nije pokazao sebičnost u svojim ekipama, nego baš suprotno (Garac i Perić ispred Luke u U16...).

[uredio Fabjan - 12. lipnja 2026. u 22:00]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.355
12. lipnja 2026. u 15:47

Objasni mi onda kako se desilo da Ukić uzme kolegici Sliškovića I Mahera s utakmice protiv Kastava, koja je zbog toga izgubljena i zbog kojeg je poraza Split morao u polufinale s Cedevitom I realno tako ostao bez finala? 

highlight
highlight
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.12.2025.
Poruka: 335
12. lipnja 2026. u 16:04

Znatiželja je napisao/la:

Objasni mi onda kako se desilo da Ukić uzme kolegici Sliškovića I Mahera s utakmice protiv Kastava, koja je zbog toga izgubljena i zbog kojeg je poraza Split morao u polufinale s Cedevitom I realno tako ostao bez finala? 

Vidi cijeli citat

Bas dobro pitanje, bilo bi zgodno da se dobije odgovor

maka
maka
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.10.2002.
Poruka: 423
12. lipnja 2026. u 16:25

Mislim da su oni poziciju na tablici izgubili već ranije kad ih je Podsused kompletne dobio na turniru u Šibeniku...

Uostalom, razočarali su i u polufinalu F4 kada ih je Ceda prelagano dobila dok je finale Ceda-Podsused igrano na jednu loptu tako da nije tu ništa Roko kriv... 

 

 

MUKU MUČE DA NAS SPRIJEČE, SPRIJEČITI NAS NITKO NEĆE, HRVATSKA, HRVATSKA!!!
Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
12. lipnja 2026. u 16:26

Računalo se da će Split sigurno pobijediti tu utakmicu i bez Mahera i bez Sliškovića. To je bila realna procjena, jer je Kastav do tada imao samo dvije pobjede u ligi.

Desilo se što se desilo, pa su predkadeti osvojili broncu, umjesto realnog srebra.

 

Mislim kako bi na F4 pobijedili Podsused, baš kako su lako pobijedili Novi Zagreb.

Nije ih baš CJ pretjerano lako dobila u polufinalu, na kraju je bilo 16 razlike ali nakon početka četvrte četvrtine je bilo samo pet.

[uredio Fabjan - 12. lipnja 2026. u 16:53]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
12. lipnja 2026. u 16:27

Možda zato što je i za njihov napredak puno bolje igrati protiv starijih (to se vidi na Maheru i Sliškoviću, a pomalo i na Ćoškoviću).

 

Nismo li nešto naučili iz hr medalja u razdoblju od 2010.-2015. a koliko se seniorskih reprezentativaca izrodilo iz toga? Ili je služilo nekima da se pokrije nedostatak pravog rada po klubovima što je kasnije i došlo na naplatu.

obećao sam adminu da ću biti dobar
Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.355
12. lipnja 2026. u 16:43

maka je napisao/la:

Mislim da su oni poziciju na tablici izgubili već ranije kad ih je Podsused kompletne dobio na turniru u Šibeniku...

Uostalom, razočarali su i u polufinalu F4 kada ih je Ceda prelagano dobila dok je finale Ceda-Podsused igrano na jednu loptu tako da nije tu ništa Roko kriv... 

 

 

Vidi cijeli citat


Nije baš tako. Da su dobili Kastava, igrali bi oni polufinale s Podsusedom, a NZ sa Cedevitom. Ili misliš da bi ih Podsused još jednom dobio? Ja nisam baš u to siguran. 

Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.355
12. lipnja 2026. u 16:46

Fabjan je napisao/la:

Računalo se da će Split sigurno pobijediti tu utakmicu i bez Mahera i bez Sliškovića. To je bila realna procjena, jer je Kastav do tada imao samo dvije pobjede u ligi.

Desilo se što se desilo, pa su predkadeti osvojili broncu, umjesto realnog srebra.

 

Mislim kako bi na F4 pobijedili Podsused, baš kako su lako pobijedili Novi Zagreb.

Nije ih baš CJ pretjerano lako dobila u polufinalu, na kraju je bilo 16 razlike  a nakon početka četvrte četvrtine je bilo samo pet.

Vidi cijeli citat


Slažem se sa svime, ali ne radi se to tako. Ostaviš dečke da odigraju svoju utakmicu i teoretski osiguraju lakšeg protivnika u polufinalu. 

A nije da su Ukiću baš nužno trebali protiv Zadra taj dan. 

Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
12. lipnja 2026. u 16:57

Greška s Kastvom ih je ekipno koštala sjajnije medalje ali:

- kako je i Joto već napisao, za tu trojicu kao seniore, više vrijedi što su često i to dovoljne, žive minute igrali protiv dvije generacije starijih igrača.

- to je već vrlo vidljivo u čvrstini Mahera i Sliškovića, dok se Ćeškovića još, opravdano, čeka.

Nije cilj mlađih kategorija osvajanje medalja nego stvaranje seniorskih igrača.

[uredio Fabjan - 12. lipnja 2026. u 16:59]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.355
12. lipnja 2026. u 17:17

Ja bih očekivao da oni, s obzirom na te žive minute u kadetima, bez problema dobiju Cedevitu u pretkadetima koja te minute nema. 

[uredio Znatiželja - 12. lipnja 2026. u 17:17]
123
...
363738
...
404142
  • Najnovije
  • Najčitanije