Gina je napisao/la:
Potpuno se slažem s vama..potpisujem sve napisano...gledam sada da je Maršić u 3×3 repci...gadljivo...pola sezone nije nigdje igrala..a ni ono šta igra ništa specijalno.. negdje pročitah da se vraća u Trešnju... vjerovatno je Nemec tamo poslao kao i mnoge druge..pogotovo mlađih kategorija.. obećaje repku i pošalje tamo..
Vidi cijeli citat
Nisam Nemecov fan, ali on sasvim sigurno Maršićku nije poslao u 3x3 repku. Tu se skroz slažem s njim, il ces igrati kosarku 5 na 5 i za to biti plaćen(a), u Trešnji sasvim sigurno u prosjeku najbolje kod nas (jer eto, obuteljski klub je klub od posebnog gradskog interesa), il ces samo haklati košarku. Potpises ugovor s nekim, računas na njega, a onda se recimo taj/ta ozlijedi na 3x3 i ne može igrati za klub. Ne, hvala. Da prostiš, jbo 3x3. Koliko god sam tisuća haklova odigrao.
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.