Tko je sinoc/jutros u trejdu dobio miguel ali i afif tri katarca? u sportnet2 ligi?
Vidi cijeli citat
Ja, ne znam kako se dogodio taj trade.
Tko je trebao dobiti?
Vidi cijeli citat
Ja 😁 i to nije prvi put da se desilo, jednom sam takođe izvisio kada smo ja i inkos uradili razmenu za dva igrača pa je Brazilac koji mi je zadnji falio da popunim stranicu Cunha završio kod nekog drugog. Trebalo mi posle 5-6 dana da ga dobijem na javnoj razmeni.
hakler je napisao/la:
Ima li netko C. Ronalda kao duplića? Naravno, dam nešto zauzvrat imam preko 200 duplih.
Vidi cijeli citat
Imao sam duplikat CR7, jutros ga razmenio sa Chestbrah. Ako ga budem izvukao ponovo javljam.
Imam Modića i Gvardiola kao dupliće, pa ako neko hoće.
"Smisao života je jednostavno biti živ. To je tako očigledno, tako jednostavno, a ipak svi žure u panici kao da je neophodno postići nešto izvan sebe."
I taman kad sam popunio album i trebao da ga pošaljem u Zagreb da dobijem nagradu desio se čuveni kongres SKJ 1990 kao uvod u raspad, te godine kako se sećam se poslednji put obeležavao 29ti novembar kao državni praznik, prekinute komunikacije itd. I dan danas ga čuvam kao uspomenu.
Posle toga prvo SP koje sam ispratio Italija 90, i tu negde je krenula razmena sličica kod hotela Moskva u Beogradu koja traje do dan danas.
Moj prvi album (koga se ne sećam :) bio je liga Prva liga SFRJ 1984/85.
Našao sam ga pre 10ak godina. Iznenadio sam se koliko su profi uradili tada. Čak je bio deo i o 2. ligi, par sličica.
A inače velika imena su bila tad i dosta sam se iznenadio kada sam video to.
"Smisao života je jednostavno biti živ. To je tako očigledno, tako jednostavno, a ipak svi žure u panici kao da je neophodno postići nešto izvan sebe."
Ako je neko voljan da mi pomogne, neka mi pošalje PM kako i šta treba da radim :)
"Smisao života je jednostavno biti živ. To je tako očigledno, tako jednostavno, a ipak svi žure u panici kao da je neophodno postići nešto izvan sebe."
Kada odete u album ima Index i tamo stoji Updated edition.
Tako da sada dobijam sličice i za tamo... a nemam te igrače u timu, regularno... ccc
"Smisao života je jednostavno biti živ. To je tako očigledno, tako jednostavno, a ipak svi žure u panici kao da je neophodno postići nešto izvan sebe."