1/2 SP Katar 2022.

123
...
111213
...
202122
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.596
14. prosinca 2022. u 21:01

Mihael19 je napisao/la:

Moja prognoza, ili će se Maroko vratiti i izboriti produžetke ili će im Francuzi uvaliti još 2-3 komada...

Vidi cijeli citat

Moja prognoza sutra ce bit kisno😂

Varaždinec
Varaždinec
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.11.2013.
Poruka: 559
14. prosinca 2022. u 21:01

Ako ništa drugo, bar pucaju kornere kak treba, sve u 5-7 metara od gola i to je uvijek gužva i neka opasnost, a ne oni naši, od 30 kornera 29 je bila nekakva kombinacija i svaki put ili jedva do prve stative ili u blok. Čak nam je aut bio bolja opcija, postali smo Skandinavci po tome, duga lopta unutra i kaj bude bude...

redscro
redscro
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 2.632
14. prosinca 2022. u 21:02

Zanimljivo da u HRT studiju na poluvremenu nisu smatrali potrebnim spomenuti nedosuđeni penal. 

Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
14. prosinca 2022. u 21:03

Maroko zbilja ima kompletnu momcad, vecinu vremena su morali koristiti zamjene zbog ozljeda ali opet su tu gdje jesu.

RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.535
14. prosinca 2022. u 21:05

Sinoć san poraz prihvatija poprilično opušteno al sad kad vidin kako Marokanci igraju postajen ljut na naše zbog onako kriminalno loše igre. Čak sramotna igra za polufinale

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.09.2017.
Poruka: 1.419
14. prosinca 2022. u 21:06

Dosta se prica o broj 8 Maroka kao nekom odlicnom igracu

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.535
14. prosinca 2022. u 21:08

Čisti žuti Embapeu. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
ano179
ano179
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.08.2016.
Poruka: 474
14. prosinca 2022. u 21:08

Francuzi se čine daleko jači, s time da mislim da bi ih za treće mjesto možda i lakše dobili jer njima bi to bilo ispod časti igrati, dok će Marokanci i dalje letjeti...

Najbolje za nas produžeci i da netko na penale izgubi tako da izgubi volju za nogometom, dobro je da se igra već u subotu za 3će mjesto i da imamo dan dulje odmora. 

Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
14. prosinca 2022. u 21:09

Amrabat.😎

RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
emilio21
emilio21
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 3.051
14. prosinca 2022. u 21:10

Koji glumac..ccc...kao dobiva udarac i pogled prema sucu u padu

olympic fan
123
...
111213
...
202122
  • Najnovije
  • Najčitanije