Ako nakon sto puta kad to nije funkcioniralo opet stavi kramu u spicu onda u kurac sve

Mali dioničar
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 7.938
08. prosinca 2022. u 21:56

dok su srbi uspijevali držat balun, kad bi ga jednom oduzeli, bilo je skoro pa ravnopravno.....kad su počeli gubit balune odma, dolazili su brazilski napadi u valovima..to razmišljanje, bunker pa kontra je siguran put u poraz..... samo tiki taka,usporit ritam utakmice.....to je naša šansa

Koji su benefiti od toga da Hajduk uzme naslov prvaka?

Dario_SNet je napisao/la:

Oršu nažalost muči viroza, ali kažu mi da ide na bolje. Zasad je teško očekivati da će zaigrati od prve, ako je Dalić uopće i razmišljao o tome...

Raketa je noc prije Engleske ima 39 temperaturu i igrao.

Ne sumnjam da ce Orsa bit na klupi i da je ovo vise iz predostroznosti.

Ovakva utakmica se propusta samo ako si na respiratoru

Orsa i viroza je takticka. Kao ono svi ce mu se micat na terenu jer taj kao ima neku virozu

'This time next year we'll be millioners.' Delboy Trotter. Only Fools and Horses.

08. prosinca 2022. u 22:05

sve će se znati nakon 20 minuta ako im uspijemo razbiti igru imamo šanse, ako ne uspijemo nego budu igrali svoju igru nabušit će nas ko švicarski sir, znači po meni treba razbijat igru ne dat im da puno drže balun u nogama i to samo 20 minuta ako to uspijemo utakmica će ostatak izgledati skroz drugačije od onoga šta su zamislili, prvih 20 minuta je ključno i ne moramo ni raditi neke šanse u prvih 20 min samo da im ne damo da igraju kako inače igraju

[uredio Split1912 - 08. prosinca 2022. u 22:06]
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Poruka: 423

preletilo mi glavom Broz kova i majer u vezi, izmjena u 65oj sucic i modric umjesto kove i majera.

Split1912 je napisao/la:

Nista se nece znati u 20 min. I ako oni povedi i ako bi mi poveli. Kao sto se nista nije znalo u polufinalu SP kad smo izgledali na konopcima nakon prvih 45 min. Sjetite se 1/8 EP-a zadnjeg. Razmonitrali nas. Do 3-3. Da je Dalic bio mudriji a Krama zabio "ono"....  OK, drukciji sad momentum, potrosnja itd ali ne vjerujem da ce se ista znati prvih 20 min. pa ni 30 min.