Kada pogledaš našu klupu,vidiš da nema tu previše izbora.Jer prvih 15 se zna,a ostali su tu da se nedaj boze netko ozljedi.
15 igrača je na klupi.
2 golmana...tu nema promjene
3 stopera :Šutalo,Erlic ,Vida....i tu vidimo da Dalic cvrsto stoji iza Gvardiola i Lovrena
2 beka Barišic i Stanišić...ni tu nema promjena
1 Sučic je mlad i on nece dobit ni minutu
1 Jakić,ne vjerujem da ce igrati
1 Budimir...pored Livaje i Petkovica,teško da ce dobiti priliku.
I onda nam ostaje 5 igrača koji su trenutno u rotaciji i oko tih 5 igrača mi raspravljamo na forumu.
Petkovic...Pasalic...Vlašić...Oršić...Majer
A onda vidimo da Dalic napravi max 3 izmjene po utakmici...
Budemo fizicki pali,Dalic mora poceti koristiti barem ovih 5 zamjena