Dabrić je napisao/la:
Z@gi je napisao/la:
Ne razumijem sada ovo omalovažanje Barišića...
Takav je kakav je , sa svojim prednostima i manama, jedini LB kojeg imamo ako Sosa ne može.
Koja je poanta? Zagovarate Stanišić-Juranović? Gvardiol/Šutalo/Lovren/Jura ?
Vidi cijeli citat
Nije omalovažavanje, nego realnost. Konstantno loše igra, a protiv Arabije je bio uvjerljivo najgori igrač. Stanišić je bio loš, ali ipak duplo poduzetniji na desnoj strani. Pogledaj utakmicu protiv Arabije i kako on stoji na terenu.
Vidi cijeli citat
Prijateljska 5 dana prije SPa nije mjerilo ni za što.
Ovi lete terenom jer se žele pokazati protiv "velikih dečki" , a naši se samo ne žele ozljediti i lagano rastrčati.
Najgora mi je bila nekakva teza da bi se neki igrači trebali pokazati na toj utakmici i da trebaju gristi. Gluposti.