xavier je napisao/la:
crabtree je napisao/la:
db je napisao/la:
drugi gol dinama nije pao iz zaleđa!
Vidi cijeli citat
Je, pao je. Zaleđe je malo i teško za vidjeti sucu, ali bi ga var poništio.
Vidi cijeli citat
Pa iduće sezone nam dolazi VAR i takve bi stvari trebale biti riješene. To je valjda korak naprijed (osim za kolegu kojem to "ubija draž nogometa"
).
Uopće ne ulazim u raspravu je li ovo bilo zaleđe ili nije jer je stvarno jako teško vidjeti.
Vidi cijeli citat
Slažem se, ne bih krivio suca jer je nemoguće bez tehnologije ovo vidjeti. Napisao sam odmah da je utakmica bila dobra, da bi s varom bila i bolja jer bi se manje pričalo o sucima, svakako će im uvođenje skinit pritisak s leđa.
Sve u svemu zanimljiva sezona, rezultatski napeta cijelo proljeće, iduća s dva predstavnika u kvalama LP, bit će uzbudljivo.