Dokazano ovisan
Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 10.097
17. kolovoza 2024. u 21:49

Tek se sad uspio uključit. 2:1, crveni i 5 minuta produžetka? Kaj sam propustio?

It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.
Ciotta
Ciotta
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 11.08.2024.
Poruka: 14
17. kolovoza 2024. u 21:52

Pula i Koprivnica mogu obnoviti travnjak, ali Zagreb koji ima proračun kao sve JLS skupa ne može. 🤦🏻

Keko81
Keko81
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.03.2006.
Poruka: 2.866
17. kolovoza 2024. u 21:59

Travnjak je baš top. Lokomotiva puno bolja ekipa dosad. Brzi i hitri kao i uvijek.

Vidi cijeli citat

pa kad pocinju radovi na kranjci da dinamo igra tamo?

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
elindio
elindio
Pristupio: 26.08.2023.
Poruka: 674
17. kolovoza 2024. u 22:24

vjeko1701 je napisao/la:

Radost loptanja na  hrvatskim travnjacima.

Ovo je pravo lice HNLa, ne tamo neki Hajduci, Rijeke i Osijeci. (šala)

17. kolovoza 2024. u 22:45

Slaven bliži pobjedi u zadnjih 10 minuta. Lokomotiva se manje više ugasila u drugom poluvremenu.

17. kolovoza 2024. u 22:47

Meni osobno odlična utakmica za gledati. Otvoren gard, ne štedi se niti sebe niti protivnika.