Bem ti goricu i takve klubove. Travnjak blago rečeno katastrofa. Koja depresija na stadionu

a možda i padnu u drugom. U međuvremenu Rajko iskusno postavio igru na kontre

Hočeš reči da taj teren ovisi o kiši?

s 20 metara udaljenosti mi je izgledao kao spaljena trava, a ne nešto grbav

inače bod dobar svakome. Još uvijek mislim da je Rajko zaebao stvar zato jer je išao na čekanje, umjesto da je navalio odmah, ali ipak je on diplomant slavne hrvatske trenerske škole, dok sam ja crv iza tipkovnice

utakmica pravi HNL: dva pasa i raspadaju se sve linije obrane. Najbolje prilike nastaju iz slučajnih odbijanaca, napucanih lopti, nevjerojatnih kikseva...

Jaki touch je napisao/la:

Nije da ne slavim, nego mi to ne znači mnogo. Liga je preslaba, baš nikad jadnija. Prošle godine je nazalost bila interesantna samo i jedino jer je Dinamo bio toliko slab da je jedva u KL igrao. Hajduk je imao srece sa zdrijebom pa je ispao samo s 3-0 od PAOK-a, jer gore zvuci kad ispadnes od Ruzomberoka jednu razliku.

Prestani palamudit. Taj Paok je i GNKu dao 5 komada u dvije utakmice i obrisao pod s njim. Nego ste vi imali dva padobrana i trebalo je samo treci proci. Dikelu ste dobili i od AEKa i od Sparte prije toga. Samo imate srece na racun ranijeg sjajnog koeficijenta.

Ishana92 je napisao/la:

Drago mi je vidjet da kontrole na ulazu na poljudu i dalje u potpunosti funkcioniraju

Kontrole na ulazu funkcioniraju i na Farskim otiscima, Slovačkoj a i na euru u Njemačkoj su pokazale svoju učinkovitost

zovche
zovche
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 3.433
19. kolovoza 2024. u 02:41

galinjo je napisao/la:

Jel se zna da li se te padobrane moze osvojiti nekako svojim zaslugama ili moras cekati dok ti ih netko ne pokloni? Zato i jesu nasi klubovi ovako uspjesni u europskim natjecanjima jer imaju ovakav mentalni sklop, i kad ispadnu od losih ekipa izlike nalaze u Dinamu i misle da su koeficijenti i 'padobrani' stvar srece... te iste prosle europske sezone, koja je bila vrlo skromna za Dinamo, je Dinamo natukao 8 pobjeda i nije sletio sve tamo do proljeca.... koliko sezona u proslost moras ici da zbrojis 8 pobjeda nekog drugog naseg kluba u europskim natjecanjima? Jos ako uz pobjede povuces paralele sa koeficijentima i vidis da je to usko povezano, da ti famozni padobrani ne garantiraju da ce te nositi sve do proljeca ako sam nikog ne pobijedis, eto ti sazetak knjige 'UEFA Coefficients for Dummies'

naivno

E a bas svi da su me razocarali haha! U Europi propaliteti, u HNLu na mlazni pogon...

[uredio Ljuke - 19. kolovoza 2024. u 08:52]
Colchoneros
Colchoneros
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 10.670
19. kolovoza 2024. u 11:58

Imam filing da će najbolji strijelac ove sezone biti Kulenović.

Nastavio je prošlosezonsku formu, Jakirović mu daje dosta minuta + Dinamo je 3 koplja iznad svih u ligi.

Colchoneros je napisao/la:

Rijetko kada je napadač Dinama prvi strijelac, a sad kad krene Europa to će se vjerojatno ponoviti. Kulenović će dobiti, slažemo se, puno prilika i bar nekih 25 utakmica skoro cijelu utakmicu HNL-a, ali Livaja će odigrati 36 utakmica ako bude zdrav svih 90 minuta.

Plus što biti prvi strijelac HNL-a evidentno igračima ne dižu cijenu.