SSG79 je napisao/la:
Još jednom se ispričavamo jer smo morali igrati utakmice u nekakvoj konferencijskih ligi do pred kraj 3. mjeseca. Koje je vaše opravdanje što svoju odgođenu utakmicu niste igrali u prvom slobodnom terminu kad ste ispali iz Europe nego par mjeseci kasnije i time dali svoj obol neregularnosti lige?
Ispričavamo se i što smo odgodili utakmicu kupa zbog nevremena. Isprika i u ime igrača amaterskog kluba iz Bjelovara jer su njihovi igrači od 1.12. na dopustu.
Vidi cijeli citat
Ajde, nema potrebe za dramaturgijom. U Bjelovaru je već dan ili dva iza teren bio puno bolji. Inače, pričam o vama jer ste u tom segmentu uvijek prednjačili, a neregularna je sezona i kad je to napravio Hajduk, Rijeka, ili Zagreb, nebitno. Samo sam izložio kristalan primjer od prošle sezone zašto je to neregularno.