1. HNL (SuperSport Hrvatska nogometna liga) 24/25.

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.847
28. travnja 2025. u 15:30

lampard8 je napisao/la:

Ante je napisao/la:

Forumaš11 je napisao/la:

Iskreno se veselim danasnjem derbiju Istra-Slaven

Vidi cijeli citat


Ako odigraju danas 0:0, bolje da Varazdin ode u Europu

S obzirom na najave, očekivanja i priču cijele sezone, lako bi moglo biti 0:0. Koliko se sjećam, ni zadnja utakmica u Koprivnici nije bila nešto posebno.

Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat


Stalno se kao gotova stvar uzima da četvrto mjesto donosi Europu, ali moguće je i da ne bude tako...

MrJackTrbosjack
MrJackTrbosjack
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.07.2023.
Poruka: 481
28. travnja 2025. u 16:58

Fenomenalna posjeta u Puli

[uredio MrJackTrbosjack - 28. travnja 2025. u 16:58]
Kracho
Kracho
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.663
28. travnja 2025. u 16:59

Utakmica za nogometne sladoku(r)sce

Ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem
Vu80
Vu80
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.02.2021.
Poruka: 578
28. travnja 2025. u 17:12

odlična popunjenost tribina! radni dan 17h, baš lijepo za vidjeti! Respekt!

[uredio Vu80 - 28. travnja 2025. u 17:12]
Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.549
28. travnja 2025. u 17:21

Bravo Istra, bas mi je drago da su poveli

MHDP
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.203
28. travnja 2025. u 17:23

Ima li ko da ne voli ovu Istru?

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.316
28. travnja 2025. u 17:25

Ovo je pravi derbi

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.108
28. travnja 2025. u 17:26

Istri bi ova današnja potencijalna pobjeda puno mogla značiti. Slaven Belupo i Varaždin moraju pustiti Dinamu i Rijeci u zadnjem kolu, to bi mogao biti problem.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
RedJohn
RedJohn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2023.
Poruka: 1.308
28. travnja 2025. u 17:26

Prekrasno igra Istra, melem za oči

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.460
28. travnja 2025. u 17:27

E ovo je već derbi... Istra maestralna za sad.

Najveći žal ove sezone je što oboje ne mogu u Europu, ali zbog stadiona, publike, ljepše igre, boljeg budgeta (mogućnosti da zadrže igrace) želim Istru vidjeti u Europi (mada će mi bit tesko navijati protiv Slavena u finalu kupa. 

Nek ostane Garcia još jednu sezonu pa da vidimo šta može kad ima cijelu godinu.

 

I baš šteta šteta, tisuću puta šteta za onu glupost Valinčića u polufinalu kupa, kozmička pravda bi bila ako već ne mogu oboje ići u Europu, da bar igraju međusobno finale za EL, pa ko koga.

  • Najnovije
  • Najčitanije