1. HNL (SuperSport Hrvatska nogometna liga) 25/26.

Fićo04
Fićo04
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2024.
Poruka: 427
16. veljače 2026. u 16:53

Liga 10 i poseban fee za drugoligaša koji uđe da se lakše snađe. S recimo milju eura za promociju, dobio bi i sigurno više zainteresirnih klubova. Zadnji ispada, predzadnji u kvalifikacije.

Što se tiče infrastrukture, tu bi neke stvari olabavio, a neke postrožio. Uđeš u ligu i imaš 2 sezone da složiš rasvjetu. Brojači ako nisu uvjetovani UEFA-om, njih ne trebaš imati. AI prebroji ljude ako je do broja gledatelja. Krovovi na svim tribinama, min 3000 za licencu.

Nema igranja van adrese kluba, nema dva kluba na istom stadionu osim ako netko ne adaptira svoj stadion.

Za 5 godina imamo 15 ozbiljnih klubova, godinama imamo 9 i pol.

Yannick Carrasco
Yannick Carrasco
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.02.2026.
Poruka: 570
16. veljače 2026. u 17:03

Fićo04 je napisao/la:

Liga 10 i poseban fee za drugoligaša koji uđe da se lakše snađe. S recimo milju eura za promociju, dobio bi i sigurno više zainteresirnih klubova. Zadnji ispada, predzadnji u kvalifikacije.

Što se tiče infrastrukture, tu bi neke stvari olabavio, a neke postrožio. Uđeš u ligu i imaš 2 sezone da složiš rasvjetu. Brojači ako nisu uvjetovani UEFA-om, njih ne trebaš imati. AI prebroji ljude ako je do broja gledatelja. Krovovi na svim tribinama, min 3000 za licencu.

Nema igranja van adrese kluba, nema dva kluba na istom stadionu osim ako netko ne adaptira svoj stadion.

Za 5 godina imamo 15 ozbiljnih klubova, godinama imamo 9 i pol.

Vidi cijeli citat


1.Ko će isplatiti tih milijun eura za promociju?

2.Kako znaš da to neki klubovi neće zloupotrebljavati (namjerno ispadanje da bi sezonu kasnije osvojili tih mil eura)?

Uvjekgubimoalijevolimo
Uvjekgubimoalijevolimo
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.07.2017.
Poruka: 215
16. veljače 2026. u 17:04

Prosirivanje lige nema smisla sjetite se klecavaca za place i ispadanja klubova zbog financijske situacije. Veliki je nesrazmjer u odrzavanju top klubova i ovih malih mislim da bi se tu otvorilo jos vise radnih mjesta za agencijske igrace. 10 je top ovako kako je

Plete34
Plete34
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.05.2023.
Poruka: 573
16. veljače 2026. u 17:08

Yannick Carrasco je napisao/la:

Fićo04 je napisao/la:

Liga 10 i poseban fee za drugoligaša koji uđe da se lakše snađe. S recimo milju eura za promociju, dobio bi i sigurno više zainteresirnih klubova. Zadnji ispada, predzadnji u kvalifikacije.

Što se tiče infrastrukture, tu bi neke stvari olabavio, a neke postrožio. Uđeš u ligu i imaš 2 sezone da složiš rasvjetu. Brojači ako nisu uvjetovani UEFA-om, njih ne trebaš imati. AI prebroji ljude ako je do broja gledatelja. Krovovi na svim tribinama, min 3000 za licencu.

Nema igranja van adrese kluba, nema dva kluba na istom stadionu osim ako netko ne adaptira svoj stadion.

Za 5 godina imamo 15 ozbiljnih klubova, godinama imamo 9 i pol.

Vidi cijeli citat


1.Ko će isplatiti tih milijun eura za promociju?

2.Kako znaš da to neki klubovi neće zloupotrebljavati (namjerno ispadanje da bi sezonu kasnije osvojili tih mil eura)?

Vidi cijeli citat

I ti zaslužuješ nagradu 😁 

... od moderatora 😂 😂 

kapelnik90
kapelnik90
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.07.2011.
Poruka: 639
16. veljače 2026. u 17:17

Yannick Carrasco je napisao/la:

Fićo04 je napisao/la:

Liga 10 i poseban fee za drugoligaša koji uđe da se lakše snađe. S recimo milju eura za promociju, dobio bi i sigurno više zainteresirnih klubova. Zadnji ispada, predzadnji u kvalifikacije.

Što se tiče infrastrukture, tu bi neke stvari olabavio, a neke postrožio. Uđeš u ligu i imaš 2 sezone da složiš rasvjetu. Brojači ako nisu uvjetovani UEFA-om, njih ne trebaš imati. AI prebroji ljude ako je do broja gledatelja. Krovovi na svim tribinama, min 3000 za licencu.

Nema igranja van adrese kluba, nema dva kluba na istom stadionu osim ako netko ne adaptira svoj stadion.

Za 5 godina imamo 15 ozbiljnih klubova, godinama imamo 9 i pol.

Vidi cijeli citat


1.Ko će isplatiti tih milijun eura za promociju?

2.Kako znaš da to neki klubovi neće zloupotrebljavati (namjerno ispadanje da bi sezonu kasnije osvojili tih mil eura)?

Vidi cijeli citat

1. Dinamo, pa oni tak i tak sufinanciraju sve klubove.

2. Ako ispadneš za jednu sezonu, vraćaš lovu.

Fićo04
Fićo04
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2024.
Poruka: 427
16. veljače 2026. u 17:25

Yannick Carrasco je napisao/la:

Fićo04 je napisao/la:

Liga 10 i poseban fee za drugoligaša koji uđe da se lakše snađe. S recimo milju eura za promociju, dobio bi i sigurno više zainteresirnih klubova. Zadnji ispada, predzadnji u kvalifikacije.

Što se tiče infrastrukture, tu bi neke stvari olabavio, a neke postrožio. Uđeš u ligu i imaš 2 sezone da složiš rasvjetu. Brojači ako nisu uvjetovani UEFA-om, njih ne trebaš imati. AI prebroji ljude ako je do broja gledatelja. Krovovi na svim tribinama, min 3000 za licencu.

Nema igranja van adrese kluba, nema dva kluba na istom stadionu osim ako netko ne adaptira svoj stadion.

Za 5 godina imamo 15 ozbiljnih klubova, godinama imamo 9 i pol.

Vidi cijeli citat


1.Ko će isplatiti tih milijun eura za promociju?

2.Kako znaš da to neki klubovi neće zloupotrebljavati (namjerno ispadanje da bi sezonu kasnije osvojili tih mil eura)?

Vidi cijeli citat

 1. godinu predviđa ukupne prihode od 62.594.500,00 eura, ukupne rashode u iznosu od 54.196.400,00 eura te višak prihoda nad rashodima u iznosu od 8.398.100,00 eura. Usvojen je i program rada Hrvatskog nogometnog saveza za 2026. godinu. 

2. 🤡

Undertaker123
Undertaker123
Mali dioničar
Pristupio: 21.08.2018.
Poruka: 8.143
16. veljače 2026. u 17:28

Dodajmo još da svatko treba igrati na svom stadionu (ne gradskom).

Se smo vam zeli
Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.866
17. veljače 2026. u 17:03

Igra se i dogodine; Ulaz P
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.102
17. veljače 2026. u 17:41

Znalaac je napisao/la:

Vidi cijeli citat


Al to da nema Pukija ovdje je nesto nestvarno.

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Galileo Maravić
Galileo Maravić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.05.2021.
Poruka: 4.409
17. veljače 2026. u 18:24

Fićo04 je napisao/la:

Liga 10 i poseban fee za drugoligaša koji uđe da se lakše snađe. S recimo milju eura za promociju, dobio bi i sigurno više zainteresirnih klubova. Zadnji ispada, predzadnji u kvalifikacije.

Što se tiče infrastrukture, tu bi neke stvari olabavio, a neke postrožio. Uđeš u ligu i imaš 2 sezone da složiš rasvjetu. Brojači ako nisu uvjetovani UEFA-om, njih ne trebaš imati. AI prebroji ljude ako je do broja gledatelja. Krovovi na svim tribinama, min 3000 za licencu.

Nema igranja van adrese kluba, nema dva kluba na istom stadionu osim ako netko ne adaptira svoj stadion.

Za 5 godina imamo 15 ozbiljnih klubova, godinama imamo 9 i pol.

Vidi cijeli citat


Mislim da bi krov na svim tribinama ipak bio prevelik infrastrukturni zalogaj. Pa to osim Osijeka nema nitko.

S ostalim se mogu složit.

[uredio Galileo Maravić - 17. veljače 2026. u 18:24]
Bravura je živit bez lavura / Pravda za johnnya