1. HNL (SuperSport Hrvatska nogometna liga) 26/27

123
...
567
...
171819
LUDBREG
LUDBREG
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.05.2013.
Poruka: 1.490
28. svibnja 2026. u 12:47

Rebić i njegov menadžer će sigurno prvo ispitati talijansko tržište, pa će onda, ne bude li ništa povoljno, razmotrit Hajdukovu ponudu

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.104
28. svibnja 2026. u 12:50

LUDBREG je napisao/la:

Rebić i njegov menadžer će sigurno prvo ispitati talijansko tržište, pa će onda, ne bude li ništa povoljno, razmotrit Hajdukovu ponudu

Vidi cijeli citat


Ako nisi upućen u situaciju vezanu uz Rebića, molio bih te da ne pišeš gluposti. Ako nam se želiš rugati, postoje puno kreativniji načini.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
LUDBREG
LUDBREG
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.05.2013.
Poruka: 1.490
28. svibnja 2026. u 12:52

kraajki je napisao/la:

LUDBREG je napisao/la:

Rebić i njegov menadžer će sigurno prvo ispitati talijansko tržište, pa će onda, ne bude li ništa povoljno, razmotrit Hajdukovu ponudu

Vidi cijeli citat


Ako nisi upućen u situaciju vezanu uz Rebića, molio bih te da ne pišeš gluposti. Ako nam se želiš rugati, postoje puno kreativniji načini.

Vidi cijeli citat

Živi bili pa vidjeli

rema
rema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.09.2006.
Poruka: 2.926
28. svibnja 2026. u 14:46

Zna li netko kada je ždrijeb nove sezone?

Bili brode diži sidro...
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.033
28. svibnja 2026. u 14:52

Jonah je napisao/la:

Ma zamisli, simpatično je kad igrač u javnosti prebaci lopticu na klub (virujen da bi van jednako bilo simpatično i da su vaši klubovi u pitanju), a pederski kad klub napravi svoj dio sa ugovorom i da do znanja da je sve na igraču. 

Vidi cijeli citat

Baš tako. Kao da ja napišem da mi je simpatično ono Petkovićevo ruganje po podcastima nakon razlaza. Ima li itko više srama?

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
28. svibnja 2026. u 14:58

rema je napisao/la:

Zna li netko kada je ždrijeb nove sezone?

Vidi cijeli citat

ocito je prosle sezone bil 17.06. posto se onda tema otvarala

Domovine sin
rema
rema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.09.2006.
Poruka: 2.926
28. svibnja 2026. u 15:13

Ta se informacija čuva u rangu one "ko zmija noge"

Bili brode diži sidro...
rema
rema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.09.2006.
Poruka: 2.926
28. svibnja 2026. u 15:14

Vilenjak je napisao/la:

rema je napisao/la:

Zna li netko kada je ždrijeb nove sezone?

Vidi cijeli citat

ocito je prosle sezone bil 17.06. posto se onda tema otvarala

Vidi cijeli citat


Čuva se info, ne daj Bože da se javno zna datum unaprijed. I je li ove godine ispada samo jedan ili ćemo imat napokon kvalifikacije?

Bili brode diži sidro...
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.102
28. svibnja 2026. u 15:24

Vilenjak je napisao/la:

rema je napisao/la:

Zna li netko kada je ždrijeb nove sezone?

Vidi cijeli citat

ocito je prosle sezone bil 17.06. posto se onda tema otvarala

Vidi cijeli citat


Bratko, tko će se jebavati s time budući da je u to vrijeme SP, kad ispadnemo, dakle oko 10.7., će se početi riješavati ove manje bitne stvari

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.185
28. svibnja 2026. u 15:31
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
123
...
567
...
171819