1. HNL (SuperSport Hrvatska nogometna liga) 26/27

123
...
8910
...
171819
PatnjeMladogWerdera
PatnjeMladogWerdera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2019.
Poruka: 3.521
02. lipnja 2026. u 15:48

Ili s ekipama koje su osvojile zupanijski kup i usle u trecu, one igraju 2x

SSG79
SSG79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.04.2014.
Poruka: 4.148
02. lipnja 2026. u 17:05

Tko igra prve 3 lige u 26/27 ne igra te sezone županijski nego se plasirao u HNK za sezonu 27/28 makar ispao. Sezone 27/28 oni igraju i županijski jer nemaju osiguran HNK 28/29.

Onaj koji se iz 3.HNL plasiraju u 2. osigurali su plasman u HNK u sezoni 28/29, a ako su osvojili 26/27 županijski onda i u 27/28.

Majstor smora
mali dućan
mali dućan
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 09.08.2025.
Poruka: 98
02. lipnja 2026. u 22:49

Kad je ždrijeb natjecateljskih brojeva?

bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.674
03. lipnja 2026. u 08:03

po čemu je Valinčić bolji igrač od Oreča?

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.967
03. lipnja 2026. u 08:12

tržište će reći svoje

Frane iz Omiša
Frane iz Omiša
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 2.714
03. lipnja 2026. u 08:15

valičnić je izvanredan igrač, odličan bočni, bija je ozliđen ok, treba mu vrimena, ne razumin što su se dinamovci nadurili toliko na njega? jel to što je reka da oće otić ili? on je isti onaj igrač koji je u osijeku odigra onu svjetsku utakmicu, ništa se nije prominilo. kažen, treba mu vrimena.

kad čitaš gnk temu reka ne bi da je persona non grata. 

Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 695
03. lipnja 2026. u 08:23

Frane iz Omiša je napisao/la:

valičnić je izvanredan igrač, odličan bočni, bija je ozliđen ok, treba mu vrimena, ne razumin što su se dinamovci nadurili toliko na njega? jel to što je reka da oće otić ili? on je isti onaj igrač koji je u osijeku odigra onu svjetsku utakmicu, ništa se nije prominilo. kažen, treba mu vrimena.

kad čitaš gnk temu reka ne bi da je persona non grata. 

Vidi cijeli citat

pa dobro brate, 23 godine, desni bek, nije reprezentativac i pričaju da im netko nudi 8 milijuna, normalno da bi ga na leđima nosili di treba

pušač k* Marka Livaje
pepe rosso
pepe rosso
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 5.353
03. lipnja 2026. u 09:02

8 miljar čunga lungi

Day Zero
Undertaker123
Undertaker123
Mali dioničar
Pristupio: 21.08.2018.
Poruka: 8.143
03. lipnja 2026. u 09:09

Ne pratite, 15 milijuna, kako kaže njegov manager. Valjda ima neko natjecanje tko će lupnuti višu cifru. 

Inače, do ozljede top a nakon ozljede flop. Po meni, i on i Lisica trebaju barem još jednu sezonu u Dinamu da bi uopće počeli razmišljati o prodaji.

Se smo vam zeli
Kambelovac
Kambelovac
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.06.2019.
Poruka: 247
03. lipnja 2026. u 09:26

Danas u 12:00 ždrijeb natjecateljskih brojeva.

123
...
8910
...
171819
  • Najnovije
  • Najčitanije