hyper-white je napisao/la:
a ne znam,nešto ove glavešine iz HNS-a zajebaju..bilo
kako bilo,ako NK solin građa izbori na terenu 1. HNL,onda je valjda
mora igrati,pa makar i na poljdu?
Vidi cijeli citat
allen je napisao/la:
@hyper-white
nemora....kako slavonac nije igrao....jednostavno su odustali od 1 lige....
a imam osjecaj da ce i ovog ljeta biti odustajanja
Vidi cijeli citat
Solin nije odustao, nego im ne daju, jednostavno ovi iz HNS-a (cega li) se drze pravila koje kaze da od ove godine prvoligaski klub moze igrati samo u svom gradu, a ni Dugopolje ni Poljud se ne nalaze na teritoriju grada Solina i ADIO MARE
A to sta ovi iz Solina mogu do Dugopolja pjeske, a neki sa jednog kraja Zagreba do drugom se imaju sta vozit nije nikog briga
[uredio Babangida - 02. svibnja 2010. u 19:55]