vlaj je napisao/la:
Evo jedna barem za mene zanimljiva stvar. Vezana je za onog golmana Slaven Belupa. U prvom dijelu prvenstva protiv Hajduka brani čuda, sljedeće kolo protiv Dinama sam sebi zabije gol. Ubaci ga u mrežu. Prošlo kolo radi čuda na Poljudu, brani nemoguće, sljedeće kolo prima početničke golove protiv dinama. Onaj prvi bi i velika većina nas obranila, no njemu prođe kroz noge. U 7 dana forma mu varira od vrhunske do amatera. Dosta promjenjiv igrač.
Vidi cijeli citat
Dovoljno je samo pogledati sve njegove utakmice i vidjeti ćeš kakvih se taj golova naprimao. Meni je on jedna od najvećih enigmi HNL-a jer nejasno mi je kako je netko toliko netalentiran i loš dogurao do prvog golmana solidnog prvoligaša.
Prema tome sumnjati da je on nešto namjerno učinio da pogura Dinamo je u najmanju ruku smješno.
[uredio mato77 - 10. ožujka 2014. u 18:48]