zgodniAnezgodni je napisao/la:
Barnabas je napisao/la:
zgodniAnezgodni je napisao/la:
pa
teško će danas Rijeka proć..
objektivnoVidi cijeli citat
Izgleda da je bilo subjektivno.

Vidi cijeli citat
objektivno..teško je prošla...ispucala je dva penala (sumnjam da će sada još kojeg
dobiti)
napucala se je crvenim i žutim kartonima
a čekaju ih ribari ili ovčari..svjedeno...za našu psihu najopasnijeVidi cijeli citat
Je, imaš pravo. Magjari su skoro zabili još 3 gola i prošli.
Penali se ne dobivaju. Nije to HNL pa da nan Miško navuče 14 komada.
Protiv amatera odma danas prognoziran 5 razlike u dvi utakmice.
Tebi će i to bit "objektivno teško".
Glavni glumci bi htjeli da su na pravoj strani - ja da budem Švabo, a oni partizani!