tbrzica je napisao/la:
JeremijaX je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Uradak ti je bezveze i zanimljiv je samo dijelu intelektualno - ograničenih ljudi. Ali lijepo od tebe što si to htio podijelit s ostatkom forumskog pučanstva. Samo tako nastavi.
Vidi cijeli citat
Uvaženi komentatore, kao što sam i ukazao u prvom dijelu svog posta uradak nije moj. Drago mi je što Vam je bio zanimljiv te ste ga pročitali i odlučili da Vam je bezveze.
Vidi cijeli citat
Nisam ga pročitao, samo sam preletio očima i vidio "Hajduk...Hajduk...Hajduk....Hajduk...hajdukovi....Hajduk", a onda sam vidio i da ste autor Vi, uvaženi pisac tbrzica, gospodin iz Gruda koji je iz neobjašnjivih razloga kompleksima opsjednut dotičnim klubom, pa sam zaključio iz datih činjenica da je uradak, tko ga je god napisao - obična izdrkotina.
Hvala na razumjevanju.