Erlangen je napisao/la:
Štimac o Istri:
„Oni su kao klub obična Mamićeva prćija. Meni je Igora žao, Dinamo mu kupi igrača, dobije novac za preživljavanje pa mu tog igrača vrati nakon tri dana. I još doda dvojicu...Pamićev optimizam mi je jasan, jako dobro znam odnose u hrvatskom nogometu.
Oni planiraju bod protiv Dinama i tri protiv Zagreba, možda će mu to biti dosta. Mi idemo utakmicu po utakmicu“, istaknuo je Štimac za Večernji list.
Vidi cijeli citat
zamisli....ako si pametan ćeš kuću staviti na takve ishode i postati bogat!!!!
isto kao što Štimac kaže da je za Istru u zadnjih 6-7 kola suđeno 5 smiješnih penala.....zanimljivo da je cijelo prvenstvo za Istru suđeno najmanje penala u cijelom HNL-u iliti samo 4 penala...
zanimljivo za koga je suđeno najviše penala??? hoćete pogađati???