miric je napisao/la:
Za sve one koji pokušavaju opravdavati sramotno mali broj gledatelja na prvoligaškim utakmicama, klubove bez navijača....
Slike su sa jučerašnje prijateljske utakmice u Belišću, NK Belišće-Slavonac Ladimirevci.
Temperatura 31 stupanj, radni dan, istovremeno TV prijenos Dinama, uz stadion krasni bazeni prepuni kupača., prijateljska utakmica, neatraktivan protivnik......101 opravdanje za ne ići na utakmicu..
Ali oni su pronašli samo jedan razlog da dođu i došli su. Vole nogomet, vole svoj klub i svoj grad, podržavaju ga, navijaju 90 minuta, bez obzira na ime protivnika, bez obzira na rang...

Kakve veze ima ovo sa prvom ligom.Utakmica prijateljska pred 200 ljudi u kojoj navijači Belišća slave 25. rođendan.Gledam slike dimne,pive to
.Svi bi završili u zatvoru.