CIA je napisao/la:
Mirni su neki dok je Dinamo prvak,ne daj Boze da netko drugi osvoji a da nije Hajduk.Svi mitovi onda padaju u vodu i najmanja krpica koja prikriva vlastitu nesposobnost pada.Ogolit će se sve godine nerada,kriminala i neće biti tog dopa koji će spasiti neke.Dok je Mamić za sve kriv dobro je....
Vidi cijeli citat
Ja ću prvi napisati da su Hajdukovci s vremenom počeli za sve svoje nedaće kriviti Mamića i ljude u crnom (ok, odjeća im više nije crna, ali jasno je na koga mislim). Naravno da Mamić zajedno sa kriminalnom organizacijom iz HNS-a snosi velik dio krivice, ali za dobar dio su si Hajdukovci i sami krivi. Naravno da je lakše krenuti linijom manjeg otpora i za uspjehe biti sam zaslužan, a za neuspjehe kriviti nekog drugog. Ono što je Mamić napravio od GNK i hrvatskog nogometa općenito je sramota, taj dio valjda nije nikome sporan.
Međutim, ne vidim kako si ti zaključio da je ono moje imalo ikakve veze sa Hajdukom
