Ja neki put stvarno pomislim da je ovdje prosjek godina 18, barem prema upisima
Nemam neke omiljene ili manje omiljene forumaše, više to ovisi o situaciji
Ali mogu reći da su recimo dinamovci naj staloženiji i može se sa njima, hajdukovi imaju određenu dozu supremacije ( vrlo često bez osnove ) prema nama pa volimo kad ih riješimo, a osječani su neka nova klasa, kao glasni novi učenik u razredu koji sve zna i uvjek je u pravu, ili bar tako misli, često jedini koji tako misli...
Bez uvrede nikome, tako ja doživljavam ekipu ovdje
Sigurno i mi ( ja ) ostavljamo neki sličan dojam svima vama
Mentalitet je vrlo različit po navedenim dijelovima hr tako da to niti ne čudi ali određenu dozu prisebnosti bi trebali svi zadržat jer ovo počinje ne ličit na ništa