Statisticki Izet je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:
za mene bi jako pozitivna stvar bila kako god mali korak, a ujedno i veliki da se recimo Blazicko makne s nogomentih tema i prijenosu sa svih mogucih televizija
vec bi to bil pomak k postenijem nogometu
da se razmemo, da tak navija za Varazdin, Hajduk, il Puscu Bistru kak otvoreno za Dinamo, bil bi mi jednako antipatican
Vidi cijeli citat
Mogu se složiti, ali da li po tome je i Šapita i Velu trebalo micat sa Hajdukovih utakmica dok su ih oni mogli komentirati, ili to ne smeta ?
Koliko su objektivni najbolje govori intervju sa Lukšom. Onakvo lizanje čmara krajnje je upitno da li je i od Blažićka sa Tattom obilježeno. Rekao bi da nije.
Javna televizija gdje Prasićko svršava na Dinamo ti izjednačavaš s Hajdukovom privatnom televizijom i voditeljima.