mala-barka je napisao/la:
xxx01 je napisao/la:
Vidi cijeli citat
da su normalne okolnosti bez covida onda bi se i moglo prozivati dok ovako nema smisla
Vidi cijeli citat
Kakve veze ima covid, ugovor je potpisan posli pocetka pandemije. Sta sad bi svi tribali prestat postivat ugovorne obveze jer eto korona je?!
Al nek sad dode vjeko i objasni kako je ovde sve uredno i nema nikakvih problema. Nema uopce razlike u pregovarackoj poziciji 2 godine prije pocetka ugovora i sad niti pola godine prije, to je sve isto.
Onaj ko je bia glavni odgovorni za ovaj dogovor MORA ostat bez svoje funkcije, jednostavno neosporan i sramotan gaf. Ako su masovno ljudi iz fotelja i s portala prije tebe prozreli nebuloznost ovog posla, stvarno nemas druge nego posut se pepelom i odstupit.
recite mi kolega.
Mislim znam tko je bio, ali to ime je muzika za moje uši, melem za moje rane.