Gašpar 1911 je napisao/la:
Sawyer, pa nemoj pisat neistine, Hajduk prvak 2005., Štimac napustio klub 2006., valjda je tada Hajduk bio aktualni prvak, ok imao je nezgodno ispadanje u Europi, ali nisu to baš najniže grane kako stalno govorite. Pa Dite puka 2008. se pokušalo da navijači kupe većinu dionica, ali nije se uspjelo. Pa sa Perošem borba za naslov. Pa iza toga si imao grupu europske lige sa Svagušom.
S druge strane od toga da je dopušteno da mamić izraste u to što je postao, preko odbijanja zajedničkog prosvjeda protiv hns-a do one sramotne poruke kojom su BBB relativizirali mamićev kriminal.Između toga toliko lutanja sa bojkotima pa vraćanjima na Juventusima.
Nemoj kopat po tome, bilo prošlo, nije vam na čast.
Gašo, nisam ja počeo kopat po tome, a mogao ih pisat danima samo na osnovu vkastith iskustava. Isprovocirali su me ova dvojica što štancaju postove ko da su na normi, a svaki bez smisla i logike.