ja nemam ništa protiv

njima kao nagrada za rad

Dinamu kao kazna za nerad

Ne mogu te svatit iskreno.

Kad je tada buduci osudjenik sija na klupu kluba i posta covik sa vecin ovlastima od guardiole, navija si zivoton da prodjete totenhama i osvojite sve zivo, a sad bi da ti nenad uzme titulu iz kazne za nekakvi nerad?

Sta se prominilo?

Zasto sad navijas protiv svog kluba kad je to inace nemoguce?

Zebec je jedno.

Drugo je nabijanje korner zastavice ovog sa animal planeta, pa Misicevo ruganje Zebecu kad stigne, do toga da Dinamova liječnička služba bez odobrenja utrčava u teren dok je lopta u posjedu Rijeke i ide napad.

Ima i ona šetnja Orsica kao da je osvojio pol Rusije nakon 1:2, pa on je setuckao par minuta u polovici Rijeke i provocira i onda još stane na 3 metra od slobodnjaka, Muric ga napuca i nema muda za dati klasični žuti.

Ali ok, tako valjda to mora biti.

On poslije alibi žuti Dinamu sto je podjelio su smjesni.

Za kraj da dodam, ovo je prvi put da komentiram sudjenje u ovoj sezoni, nadam se i zadnji

osijek_u_srcu
Pristupio: 13.08.2021.
Poruka: 3.002
10. travnja 2022. u 23:17

Nekako se vidjelo da ce Rijeka nakon prvoga gola primiti i drugi, previse se straha uvuklo i panike totalno nepotrebno. Prvi gol Dinama je dosao nakon hrpe gresaka gdje su trebali ili raditi prekrsaj na centru pola minute prije ili napucati loptu daleko od gola ili u neki aut da se obrana smiri i poslozi, ovako su isli iz jedne panike u drugu. I sto su ti bodovi u derbiju, umjesto na -2 Dinamu i povratak u borbu za naslov, dodjes na -8 u par minuta.

[uredio Jameson - 10. travnja 2022. u 23:42]
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!! M.Livaja - dok god igram iz ljubavi ,ne opterećujem se.Nikad mi novac nije bia na prvom mistu, igram iz ljubavi !

Zato jer u HNLu inače često gubi...

It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.

Jameson je napisao/la:

Pamćenje zlatne ribice pa si zaboravio siječanjski derbi prošle sezone? Al Dinamo je tolko velik da čak i uz krađe rješava klubove s kojima je prije 2 desetljeća zadnji put igrao derbije u punom smislu riječi.

arcturus
arcturus
Pristupio: 05.11.2012.
Poruka: 7.574
10. travnja 2022. u 23:56

Bravo Dinamo, nikakva igra, ali srce junačko i pobjednički gard. Tako se uzima prvenstvo.

Deda is back to stay.
lokomotiva
lokomotiva
Pristupio: 02.04.2022.
Poruka: 1.706

Grogu je napisao/la:

Mah. Sudio je sad i kup protiv Rijeke pa su Riječani prošli.

idemo
idemo
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 1.936
11. travnja 2022. u 00:07

Ne trebamo se izvlačiti na očigledno, perfidno i tendeciozno suđenje. Jwdnostavno, ovo je veliki poraz Tomića.