Pristupio: 28.10.2021.
Poruka: 712
23. travnja 2022. u 21:11

RokoOko je napisao/la:

Eto Rijeka igra taj "najljepši nogomet" u ligi samo kad je Dinamu u korist, ono razvali prvo poluvrijeme 3-0 pa na kraju završi 3-3, vodi na poluvremenu 1-0, pa izgubi u pet minuta , ili kad danas u poluvremenu razvali Osijeka 2-0, a Dinamo opet slavi.

Drago mi je zbog Rijeke, svaka rupa nađe svoju zakrpu. Čak su pokušali i svoju filijalu spasiti od ispadanja. Vidi se vizija budućnosti.

Poruka: 2.485

Ako sad ne zabije rijeka jos barem gol dva u ovom naletu/raspadu, nis nisu napravili.

Boraja R1
Boraja R1
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.02.2022.
Poruka: 245

I Hajduku je u korist, ali to si zaboravija u svojim suludim teorijama zavjere. Možda bi tribali tebe stručnjaka pitat kad smiju dobro odigrat

Poruka: 9.705

Nemoj...da je 5-0 ne bi bilo nezasluženo.

Grogu
Grogu
Pristupio: 23.02.2022.
Poruka: 345
23. travnja 2022. u 21:12

Rijeku još čekaju HD, Šibenik i Belupo uz Hajduk. U slučaju Hajdukovog kiksa sutra (nije nemoguće kad se uzmu izostanci, utakmica orek tjedna i zadnji kiksevi s Belupom) i uz našu pobjedu u zadnjem kolu, Rijeka može biti i 3. na kraju.

Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 4.339

50 minuta i Rijeka ih siluje bet milosti

Stinger23
Stinger23
Pristupio: 09.11.2011.
Poruka: 6.045
23. travnja 2022. u 21:13

ne znam šta je jadan Ivušić tu mogao kod ijednog od 3 pogotka... Lovrić bek je fenomen sam po sebi, a Jurčević na klupi....