24. travnja 2022. u 00:15

clash je napisao/la:

kakvi su to lomovi u glavi hajdukovaca kad tuguju sto je kiksala ekipa koja im je direktni konkurent za borbu za titulu i koja je na tablici ispred njih.

Vidi cijeli citat

clash, niko ne tuguje, nego svi osim vas ljubitelja kriminalca žele normalno prvenstvo.

Ako je Istra zaslužila najviše bodova neka ona osvoji, ako Osijek sa tim antinogometom uspije ostvarit najbolje rezultate neka se to vidi na tablici, pa vi ste od hnl-a napravili gore od jugoslavenske lige, a taj vaš klub gorim od crvene zvezde.

Pristupio: 28.09.2011.
Poruka: 2.156
24. travnja 2022. u 00:17

Nego, tko sutra puca penal pošto Livaje nema.. Zna li se šta?

Gašpar 1911 je napisao/la:

jedno se mora zapamtiti kad dinamo pobjeduje u evropi i hnl-u to je dinamo hrvatski klub ali kad gube onda su mamiceva prcija! a svi znamo da je uvijek mamiceva prcija!

Pristupio: 19.06.2014.
Poruka: 1.024
24. travnja 2022. u 00:28

sudac pokrao osijeka jer sudio cist penal i nije dosudio penal koji nije ni bio.

hajduci tuguju, ne mogu doci sebi. nije njih briga za njih nego im zao osjecana i cetnika ili SRBINA, kako ga zovu, bjelice.

sombor1987 je napisao/la:

Kod prvog gola imamo dvije 50/50 odluke. U istom napadu. Faul igrača Rijeke nad Osijekom i sumnjivo igranje rukom/ramenom.

Obje odluke odlaze u korist Rijeke.

Kasnije imamo cist penal ili ajde u postocima 70/30 posto situaciju i opet odluka ide u korist Rijeke.

Tu bi momentum bio na strani Osijeka i tko zna sto bi bilo.

Konacan rezultat je na kraju takav kakav je.

Evo kopiram ti sve konkretno (i korektno) objašnjenjo u vezi spornih situacija, da zaključimo i tu lamentaciji:

Prva sporna situacija zbila se u 17. minuti kod 11-erca za Rijeku. U jednoj akciji vidjeli smo dvije sporne situacije. Najprije duel Vukčevića i Grgića nakon kojeg je osječki branič pao, a riječki centrirao pred gol.

Nakon toga Pavičić je pokušao prevariti Čeberka, koji je rukom dirao loptu. Zebec je odmah pokazao na 11 metara, a VAR je dosta dugo gledao sporno igranje rukom. Po onom što smo vidjeli, Čeberko je napravio pokret prema lopti koja ga je udarila u ruku i 11-erac je postojao. Duel Vukčevića i Grgića izgledalo je kao klasično "remplanje", a svakako nije bio za VAR provjeru.

U 44. minuti, kod domaćeg vodstva od 2:0, Drmić je zabio gol, koji s pravom nije bio priznat zbog zaleđa. Pomoćni sudac ga je odmah pokazao.

U 56. minuti - kod vodstva domaćih od 3:0 - Kleinheisler je pao u kaznenom prostoru nakon duela sa Solanom, a Zebec mu je odmah dao žuti karton zbog simuliranja. VAR je dugo gledao i ovu situaciju, jer neupitno je došlo do kontakta između Solanove kopačke i Kleinheislerove. No, Solano nije nagazio igrača Osijeka, nego ga je "dohvatio" sa strane, čak mu je kopačka malo otišla ispod Kleinheislerove.

Teško je reći kakav je bio intenzitet tog kontakta, ali sve to nije izgledalo uvjerljivo po pitanju najstrože kazne, te nije bilo potrebe za intervencijom VAR-a. S druge strane, Kleinheisler se nakon toga duela zakašnjelo bacio na travnjak, što je dodatno ukazivalo na simuliranje.

antena je napisao/la:

Odakle je ta analiza? Mislim da se ne može baš sa stopostotnom sigurnošću tvrditi ovo što se tvrdi za Laszlovu situaciju, a vidjeli smo 2 ponovljena snimka iz praktički istog kuta. Da bar imamo kameru iza gola pa da se sa sigurnošću utvrdi...moj dojam je da je kopačka dijelom bila na stopalu.

Modovi, možete preseliti ovo na odgovarajuću temu ako je ovo off, ali onda možda kolega kojeg sam citirao ne vidi.

Zebecova razmisljanja veceras u razgovoru s Međugorjem:

Ako je Čeberko igrao rukom zašto mu nisam dao žuti karton? Kako da mu dam žuti ako je igrao ramenom. Ma dovoljan je penal. Nećemo pretjerivat.

Čitam, kaže Šola u SN nije penal nad Laslom jer je prejako viknuo i naglašeno pao!? Jer da nije brzo pao tada bi sudio penal. Ovako evo žuti. Ne smiješ brzo padat Laslo! Ko ti je kriv. I nije te nagazio nego dohvatio sa strane. Mogao si znat da ti ovo neću svirat jer nisam ni u 5. minuti dao žuti igraču Rijeke kad su te srušio s leđa povlačeći za dres. Čak je u tom dohvaćanju njegova kopačka završila ispod tvoje. Zapravo Laslo, znaš da sam brzo pohitao i dao ti žuti za simuliranje (gotovo brzo kao kad sam svirao penal) , ali ovi iz VARa su se sjetili da ti mogu dat zuti i zbog prekršaja jer je njegova kopačka završila ispod tvoje.

A tek poništeni gol Drmića za 4:1. Svi misle da je bilo zaleđe. A VAR je vjerojatno ukazao da lopta nije mirovala i da se trebao ponovit slobodni udarac. Ali opet, nećemo pretjerivat. Bolje sudit zaleđe. Manja šteta. Možemo optužit pomoćnog što nije mahao. Al baš mi je žao! Moglo je bit 4:1!

Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 11.335
24. travnja 2022. u 02:57

Uvrsti u jednadžbu da hajducima odgovara rezultat pa nam nakon epileptičnog napada koji ćeš doživjeti, probaj isponova iznijeti neki nadasve ingeniozni zaključak kakav smo od tebe navikli. 🤭