Undertaker123 je napisao/la:
Meni se čini sigurnim da će Mr "nismo još ništa osvojili" Dambrauskas i Mr " bit će toga još" Nikoličius sve snage baciti na kup jer trofej se piše. A i Lukši je bitno, radi mira u kući, obrisati prašinu iz trofejne sale. HNS je pripremio pozornicu i slijedi samo završni čin. Tako da sumnjam da će se u ZG ići sa najjačom ekipom. Možda dobiju koju minutu radi održavanja tonusa ali će igrati vjerovatno igrači iz drugog plana i oni za koje Dambra ima adekvatne zamjene.
Vidi cijeli citat
Slažem se,jer gubitak kupa bi bio tragedija dolje,nakon Dinama koji osigurava prvenstvo u Dalmaciji izgubiti kup usred Splita od Rijeke bi bilo jako loše po litavski dvojac,a pitanje ostanka glavnih igrača koji su došli nešto osvojiti bi bilo upitno