1.ŽNL Osječko-baranjska

123
...
137138139
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.169
23. listopada 2025. u 13:08

Kecbaia je napisao/la:

Koja sramota u subotu na Olimpiji. Da ti se nogomet zgadi nakon onakvog cirkusa. Godinama ista priča i ništa se ne mijenja

Vidi cijeli citat

Vidio sam objavu Motičine. Ista priča je bila i sa Metalcem onda. Ni dobrog dana kada dođeš tamo, ni flaša vode na poluvremenu ili na kraju utakmice i naravno sudački pokolj.

Što reći o ligi koja jedina u Hrvatskoj ima ispod tri para kvalifikacija, a u istoj nitko ne želi plasman u viši rang. Sreća je što će se napraviti 3 druge ŽNL pa će koliko toliko biti prihvatljivo nekim klubovima, dok će 1. ŽNL biti za Baranjce i propale divove.

Orjunašice
Orjunašice
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.10.2019.
Poruka: 41
24. listopada 2025. u 07:42

To je privatna liga osovine Vučemilović - Bel. Zabetonirali su ligu svojim povjerenicima, sucima. Dozvoljavaju klubovima koji nemaju uvjete poput mlađih kategorija da nastupaju u ligi jer su "otvoreni". Dozvolili razbijanje 2.županijskih liga da imaju što više kvalifikacija na koje se pecaju razni opegeovci, načelnici općina, suci veterani stari preko 45 godina koji svi zajedno za sitne interese i kokošarske usluge rade sprdačinu od ove lige. To je javna tajna već više od 20 godina. Prije se počelo s kuhinjama u proljeće, danas to počinje od prvog jesenskog kola. Kako kažu seoski šerifi: treba skupit bodove na jesen pa prodavat na proljeće. S druge strane suci, veterani se drže onog nepisanog pravila: drži klubove na minimalnom bodovnom razmaku pa će i nagrade bit izdašnije kako prvenstvo odmiče. 1.ŽNL Osječko - baranjska je sve samo nije sport. To je leglo sitnog lopovluka, prevara i manipulacija, žicara, klošara. 

[uredio Orjunašice - 24. listopada 2025. u 08:03]
km2511
km2511
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.10.2014.
Poruka: 358
25. listopada 2025. u 10:09

Sve točno napisano, čak je to puno gore. 

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.169
29. svibnja 2026. u 16:43

Izvučeni parovi kvalifikacija za 1. ŽNL OBŽ 26/27:

NK HOŠK Gašinci - HNK Bilje

NK Zelčin - NK Elektra Osijek

NK Croatia Velimirovac - NK Mladost Črnkovci/NK Bočkinci

Prve utakmice 6. i 7. lipnja, uzvrati tjedan dana kasnije. U ulogama favorita su Bilje, Elektra i Croatia, što ukazuje na naštiman ždrijeb. 

markoo
markoo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2014.
Poruka: 1.611
01. lipnja 2026. u 11:12

knjiskimoljac je napisao/la:

Izvučeni parovi kvalifikacija za 1. ŽNL OBŽ 26/27:

NK HOŠK Gašinci - HNK Bilje

NK Zelčin - NK Elektra Osijek

NK Croatia Velimirovac - NK Mladost Črnkovci/NK Bočkinci

Prve utakmice 6. i 7. lipnja, uzvrati tjedan dana kasnije. U ulogama favorita su Bilje, Elektra i Croatia, što ukazuje na naštiman ždrijeb. 

Vidi cijeli citat

Evo opet teoretičara zavjera, tako je sve je namješteno...

 

Kao prošle godine Klas i Petrijevci što se pričalo pa su Petrijevci ušli gore, Klas po tim vašim pričama trebao gore, Petrijevci ne žele i hop evo ovih gore

Pearl Jam
Pearl Jam
Mali dioničar
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 5.552
07. lipnja 2026. u 20:29

Odigrane prve utakmice kvalifikacija

Croatia Velimirovac - Mladost Črnkovci 1-1

Zelčin - Elektra Osijek 0-3

HOŠK Gašinci - Bilje 2-1

a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
markoo
markoo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2014.
Poruka: 1.611
07. lipnja 2026. u 21:52

Dobro su namjestili ždrijeb

Pearl Jam
Pearl Jam
Mali dioničar
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 5.552
13. lipnja 2026. u 22:27

Danas odigrana 2 uzvrata

Bilje - HOŠK Gašinci 1-0, na penale prošao HOŠK iako se pričalo da Bilje sigurno ide u 1.ŽNL 

Elektra - Zelčin 12-0 (nije greška) 

a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.169
13. lipnja 2026. u 22:38

Čestitke Gašincima na senzacionalnom i povijesnom prolasku u 1. ŽNL. Najljepši poklon selu za 50 godina kluba. Svakako veliki skalp s obzirom da je Bilje 15-ak sezona igralo 1. ŽNL.

Elektra očekivano dalje, iako nisam mislio da će se tako iživljavat.

Ostaje nam sutra još jedan par, vidjet ćemo mogu li Črnkovci dalje iz četvrtog pokušaja.

Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.185
13. lipnja 2026. u 22:49

Pearl Jam je napisao/la:

Danas odigrana 2 uzvrata

Bilje - HOŠK Gašinci 1-0, na penale prošao HOŠK iako se pričalo da Bilje sigurno ide u 1.ŽNL 

Elektra - Zelčin 12-0 (nije greška) 

Vidi cijeli citat


jeli se to elektra vrača kao još jedan jaki osijecku klub )))

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
123
...
137138139