1.ŽNL Osječko-baranjska

123
...
137138139
Pearl Jam
Pearl Jam
Mali dioničar
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 5.552
14. lipnja 2026. u 20:51

Ne znam kakva je Elektra, nisam ih pratio... Najviše pratim 2.žnl Našice koja nije baš nešto po kvaliteti

Dobili smo i treći klub koji ide u 1.ŽNL, to je Mladost iz Črnkovaca koja je pobijedila Croatiu 6-3... Bilo je 4-0 pa 4-3 i onda još 2 gola domaćih za potvrdu prolaska 

a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.169
14. lipnja 2026. u 21:07

Da, Mladost se vratila nakon 14 godina u 1. ŽNL, Elektra nakon 10 godina, dok je HOŠK debitant. Čestitke svima.

Iduća sezona će biti ujednačena po središtima: 3 kluba iz NS Đakovo (Gašinci, Josipovac i Kuševac), 3 kluba iz NS Osijek (Elektra, Livana i Tenja), 3 kluba iz NS Beli Manastir (Draž, Jagodnjak i Popovac), 3 kluba iz NS Donji Miholjac (Črnkovci, Marijanci i Viljevo), 2 kluba iz NS Valpovo (Bizovac i Petrijevci) te 2 kluba iz NS Našice (FEŠK i Vukojevci).

[uredio knjiskimoljac - 14. lipnja 2026. u 21:13]
markoo
markoo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2014.
Poruka: 1.611
14. lipnja 2026. u 22:53

Ovi rezultati nam ukazuju da su kvalifikacije bile namještene

123
...
137138139