Potapenko_09 je napisao/la:
G14 je napisao/la:
Potapenko_09 je napisao/la:
G14 je 88.klon slavnog Orijenta
Vidi cijeli citat
Moram napisat da je puno puno više, sigurno 200+ profila. I tebi čestitke, trebalo je banirat 200+ puta. Počastio bi da je to moguće preko foruma🍰
Vidi cijeli citat
More li neko tagirat Darija na ovi post, da retroaktivno dobijen neki bonus na kolicinu
Vidi cijeli citat
neće, pokušao. Ali dao sam ti retroaktivni plus kao bonus i motivacija za dalje. Mislim da tako kvalitetnog moderatora nema na internetu, svim drugim cilj je održavati red. Neš ti takvih moderatora,ti si pravi, udri i baniraj za Hajduka.
Bravo za Wales, pa neka UAE u srijedu sruši klokane
[uredio G14 - 05. lipnja 2022. u 22:28]