Međimurje - Orijent 1-1
Međimurje krenulo furiozno u susret,u 4.minuti pogodili prečku,gosti prvih 10 minuta doslovce nisu prešli centar.Nakon početnog naleta,utakmica se primirila,gosti postaju ravnopravni.
U drugom dijelu Međimurje povelo pogotkom jako dobrog Šimičića u 62.minuti i tad umjesto da zabijemo i drugi i riješimo utakmicu,trener polako zatvara utakmicu,vadi Šimičića i naravno pred kraj iz jednog prekida gosti poravnavaju.
Kiks odmah na početku,doma jednostavno treba pobjeđivati,ukoliko želimo izbjeći prošlogodišnje turbulencije.
Na golu Koprić će biti pravo pojačanje,obranu drži jako dobri Knezevoć,ali on se na početku drugog dijela ozlijedio i sad će biti problemi.Veza ništa posebno,dok se u napadu baš ističe Šimičić.
Iz Rijeke na utakmicu stiglo dvadesetak Red Fuckersa