GSG 9 je napisao/la:
svaka ozbiljna ekipa ja zadnjem veznom ima terijera a dinamo badelja i kovacica i odma dolazi do problema.... onda u vrhu napada igra duje pored zivog bece..... ma neda mi se uopce raspravljati jer je najslabija karika brko na klupi dinama
jedino sto me raduje je rezultat jer kada se sjetim dinamovih utakmica u proslosti di su bili al-pari sa boljim od sebe i takve utakmice kao danas su gubili
Vidi cijeli citat
A da su igrali callelo ili leko ili čak oboje, onda bi bila suprotna priča, zašto igramo s defenzivnim veznima umjesto da napadnemo...
Kako god Dinamo odigrao, ljudima će pljuvanje uvijek biti neki odušak, takva su vremena..
A inače, realno, odigrali smo prvu europsku tekmu isto kao i svake godine, teško. Nakraju možda udjemo u LP, ali kod nas atmosfera ovisi samo o zadnjoj utakmici. Ako isprašimo Ludogorec s 5-0, bit će euforija kao da idemo osvojiti LP.