Nadam se da će hrabar, ali i pomalo (pre)samouvijeren i bahat nastup bugara o dolasku po pobjedu na Maksimir biti pametno iskorišten za motivaciju.
Odigrali smo dvije slabe tekme, govori se da možemo bolje, vrijedimo više... pa valjda će se to sada i pokazati - pa da stvari sjednu na svoje mjesto.
Tu prije svega mislim da tko god bude (pametno postavljen) na terenu da zaista da više od sebe (jer će svakako morati za prolaz!) - te da izostanci ne budu kritični. Čak najviše nade ne treba polagati u "standardne" poluge poput Sammira, Tonela i Vide - već bi tu svoj obol morali napokon dati i Vrsaljko, Bećo, Callelo, Ibanjez... svi.
Da se u prvih 45min pokaže da je Dinamo na domaćem terenu, da nema prodaje plave kože i da, neovisno o modernoj i kvalitetnoj igri bugara možemo i trebamo autoritativno ostaviti to drugo pretkolo iza sebe.
Bilo kakav kiks bio bi tužan povratak vremenima ispadanja u prvim pretkolima, kojeg se većiina nerado sjeća...
[uredio igi. - 24. srpnja 2012. u 14:37]