Iskreno, taj roster je malo i napuhan, stoper Šimac je već u godinama i vidi se da više nije u ozbiljnom nogometu, koliko sam čuo komentare, dosta se loše predstavio u dosadašnjim utakmicama. Osim toga, u Marsoniji ima par igrača koji igraju istovremeno prvu futsal ligu i treću hnl, pa je tako bila situacija da su dan prije trećeligaške utakmice neki igrači igrali u ZG protiv Futsal Dinama.
Naravno, nikog ja ne opravdavam s ovim riječima, ali realno, po meni ovo ni nije roster za drugu ligu, treba sve to dovesti na ozbiljniju razinu, od uprave preko trenera pa do samog ponasanja igrača. Premalo profesionalnosti.
Nego, vidim da je protiv Cibalie branio Radelić Žarkov, odakle on u Marsoniji? Što je sa starim golmanom?