3. HNL - jug
Liverpool doveo Victora Munoza i poslao ponudu od 100 milijuna eura za čudo od djeteta
Kustošija osvježava redove uoči početka sezone
Roma najgora u driblingu u Serie A: Gasperini pod svaku cijenu želi Greenwooda kako bi probudio napad
Olmo prokomentirao Real Madrid: 'Normalno je da se pojačava nakon dvije sezone bez trofeja'
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
12 sati•Nogometni svijet

Madrid i Casablanca u utrci za finale Svjetskog prvenstva 2030. godine
1 dan•Nogomet

Málaga ponovno u La Ligi, čekala je povratak osam godina
1 dan•Španjolski nogomet

Priopćenje sa Santiago Bernabeua: Real Madrid prekinuo glasine o francuskom reprezentativcu
2 dana•Španjolski nogomet

Tottenham opet odbio ponudu za Vuškovića, otkriveno koliko traži
2 dana•Engleski nogomet

Romano potvrdio odlazak s Old Trafforda: Brazilac odbio Saudijsku Arabiju i izabrao SAD
2 dana•Nogometni svijet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
2 dana•Nogometni svijet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
2 dana•Nogometni svijet

Uspješna provjera u Nedelišću: Izabranici Siniše Oreščanina svladali rumunjskog prvoligaša uoči Eura
6 sati•Reprezentacija

Tottenham opet odbio ponudu za Vuškovića, otkriveno koliko traži
2 dana•Engleski nogomet

Priopćenje sa Santiago Bernabeua: Real Madrid prekinuo glasine o francuskom reprezentativcu
2 dana•Španjolski nogomet

Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
12 sati•Nogometni svijet

Kustošija osvježava redove uoči početka sezone
3 dana•SuperSport Prva NL

Romano potvrdio odlazak s Old Trafforda: Brazilac odbio Saudijsku Arabiju i izabrao SAD
2 dana•Nogometni svijet

Galebovi ne odustaju, u Tottenham stigla rekordna ponuda za Vuškovića
3 dana•Engleski nogomet






.. btw. citao sam da je negdje krajem treceg mjeseca gradska vlast dala "zapovijed" celnicima dvaju klubova da se u roku od mjesec dana dogovore da se ujedine jer ovako dalje vise nece moci.. a sad opasno prijeti raspad vladajuce koalicije koju drzi famozni dundo Pero, tako da sam gotovo siguran da se stanje u DU nogometu jos dugo nece pomaknuti sa mrtve tocke








, nadam se da nikad neće pristat na to , zapravo mogu se fuzirat ako će smeće izaći iz kluba onda nemam ništa protiv Goška ali sumnjam da će govanar na to pristat gleda on sboje dupe ka i ova dva fosila marković i srebrć to je takav kov , ovi iz Dubrovnika da su pametni dokopat se 3 lige ove godine ako niko nema uvjete od prva dva ionako se nezna ko pije ko plaća i onda Vićan je ionako na izdahu neće imat šta nego potonit u ligu niže a Dubrovnik ostaje u 3 ligi ili dogodine pokušat isto ako već ove godine ne uspiju uć u 3 ligu , sad se fuzirat nakon sta su godinama se vraćali je totalno samoubojstvo, nadam se da će navijači stati uz klub i zabranit bilo kakvu fuziju sa govnarom.