Pristupio: 08.10.2007.
Poruka: 266
10. studenog 2007. u 19:51
GOŠK - JUNAK 2:3

Svaka čas Sinjanima na pobjedi, ali mi se čini da je ova utakmica dokaz da Gošk zbog nemogućnosti igranja višeg ranga na tzv Gradskom stadionu Lapad, nema ambicija za plasman u drugu ligu. Izgleda da je GOŠK ušao "previše opušteno" u ovu utakmicu. 0:2 nakon 18. minuta i promašen zicer za izjednačenje u 90-toj.
Još jednom svaka čas Sinjanima na pobjedi i puno sreće na putu u 2.ligu - imaju dobru momčad, a i stadion
[uredio vinto - 10. studenog 2007. u 19:54]
Poruka: 266
11. studenog 2007. u 14:09

Dugopolje – Val 2:1 (2:0)

Klis - igralište iza grada. Gledatelja 150.
Sudac: Ante Elez (Vranjic)

Strijelci: 1:0 Balić(9), 2:0 Balić (41), 2:1 Pavković (65)
Najbolji igrač: Balić (Dugopolje)

Dugopolje: Tokić (6), Radošević (6), Demaria (6), Škomrlj (6), Bilokapić (6), Nešić (6), Marjanovič (6)(od 77. Keran -), Balić (7), Jurčić (6,5), Pokračić (od 83. Šipić -), Nerlović 5,5)(od 46.Šopić 5,5).

Val: Milin(6)(od 27.Bebić 6), Vrtlar(5,5), Popović (6), Čarija (6), Plazonić (6), Grbeša (6), Konsa (5,5), Deanković (6), Bonacin (5,5), Bašić (6), Čavka (6)(od 87. Kuturović -).

Dovoljna im bila dva gola Hrvoja Balića

Puno bolju igru iz prvog poluvremena domaćin je okrunio sa dva zgoditka Hrvoja Balića.

Opuštanje domaćina u drugom poluvremenu iskoristili su gosti te su preko Pavkovića iz slobodnog udarca smanjili rezultat.

U samom finišu utakmice Šipić i Šopić kod domaćina propustili su realizirati tri stopostotne šanse, tako da su Dugopoljci slavili tek minimalno.

GOŠK AC – Jadran KS 1:1 (1:0)

Kaštela Gomilica - Igralište SC Jute Bakotić. Gledatelja 100.
Sudac: Toni Nejašmić (Split)
Crveni karton: Ivan Delić (Jadran KS. 89 minuta, drugi žuti)

Strijelci: 1:0 Jurić (11 m), 1:1 Elez (60)
Najbolji igrač: Joško Kovač (Jadran KS)

GOŠK: Čulić (7,5), Tomić (7), Vranjić (6,5). Marović (6,5), Putnik (7), Jurić (7), Brkić (-)(od 35 Aleksić 6,5), Alebić (6,5)(od 75. Sunara -). Ivić (6), Jelić (6,5). Pelivan (6)(od 64 Đikić)

Jadran: Vidić (6,5), Kurtović (6.5), ELEZ (7), Delić (5), Zadro (7), Šarić (7), Budimir (6,5). Poljak (6)(od 61 Bilić 6,5), Ergo (6)(od 46 Dukić 7). Kavač (7,5), Šimunović (7)(od 84. Marić -).

Kaštelani popola

Jadran je imao više šansi, ali Denis Putnik i mladi vratar Ivan Čulić nisu dozvolili iznenađenje u Kaštel Gomilici. Sućurani su primili pogodak sa 11 m, a gosti su iz jedne gužve nakon udarca Zadre izjednačili na 1:1 u 60. minuti, kapetan gostiju Elez je dotaknuo loptu i to je konačnih 1:1.

Vidi cijeli citat

pobjeda Opuzenaca potpuno zaslužena ,više prilika su imali,kontorlirali tijek utakmice.Lopta se šetala po "prečki" u ekoliko navrata .

Zanimljivo je bilo viditi ex-reprezentatiivca Elvisa Brajkovića kako komandira obranom Biograđana...

nekada je igrao za "kockaste" u Palermu primjerice protiv Italije ,u onoj veeeelikoj pobjedi Hrvatske sa Ivićem na klupi
17.11.2007. 13:30 Primorac 1929 Neretvanac 1:0
Šta je bura pokraj Maestrala, kad zapuva svaku mrižu para!!
18. studenog 2007. u 16:09
Konavljanin na poluvremenu vodio 1-0... Teren težak,ali puno bolji nego u Skopju..