Strijelac: 1:0 Kovač (85)
Najbolji igrač: Joško Kovač (Jadran KS)

Jadran (KS): Vidić(7), Kurtović (7), Elez (7,5), Budimi (7). Zadro (7,5), Šarič (7), Bilić (7), Poljak (7,5) Drežanić (7). Kovač (6), Šimunović (7)(od90. Ergo -).

Hrvace: Radošević (7), Vardić (6)(od 71. Šandrič-), Jefkan(6)(od 70 Efendić -), Gabrilo (6), Zonca (6.5), Ramljak (6), Tomić (6), Kunac (6}(od 64. Domazet-Lošo 6). Barač (6,5), Botica (6,5) Lagator (6,5).

Igrač utakmice Joško Kovač riješio je pitanje pobjednika u derbiju 15. kola u Kaštel Sućurcu.

Do 85. minute mladi vratar gostiju Božidar Radošević bio je najbolji igrač na terenu, međutim, mladi poslovođa Sućurana ga je nadmudrio prizemnim udarcem s desetak metara po sredini gola.

Sućurani su igrali odlično po vrlo hladnom i vjetrovitom vremenu tijekom cijele utakmice.

Veliki trud domaćih okrunjen je važnom pobjedom protiv vodeće momčadi Hrvača u samom finišu utakmice. I gosti su imali svojih prigoda, ali jučer vrlo sigurna obrana kaštelanskoga Jadrana uvijek je na vrijeme otklonila svaku opasnost pred svojim vratima.

Inače, može se slobodno reći da su Sućurani zasluženo osvojili bodove, jer su, kad se zbroje sve šanse, imali više od igre, a da nije bilo odličnoga vratara Radoševića rezultat bi bio još povoljniji za domaći sastav.

Poruka: 266
18. studenog 2007. u 22:16

Val-GOŠK (Du) 1:0 (1:0)

Kaštela – Igralište Vukovar Gledatelja 150.

Sudac: Aldo Roglić (Zadar)-7,5
Crveni karton: Vuleta (GOŠK, 45 minuta drugi žuti)

Strijelac: 10 Bunacin (16)
Najbolji igrač: Duje Deanković (Val)

Val: Milin (-), Vrtlar (7,51 Pavkovič (6.5), Grbeša (6,5), Plazonić (7). Tomas (7), Čarija (7), Deanković (8), Bonacin (8), Bašić (6.5). Čota (7)(od 81 Koturović -)

GOŠK (Du): Šarenac (7,5), Sušak (6,5), Čikato (6,5), Kokić (7), Mujkič (7), Vuleta (6), Aldić (6) (od 50 Pezo 6), Rajić (6)(od 70 Sanć -), Tomić (6), Šejfer 6)(od 46. Marinović ), Jurić (6)

Nakon nekoliko neuspješnih utakmica pomlađenoj momčadi Vala pošlo je za nogom da osvoje vrijedne bodove protiv Dubrovčana. Zlata vrijedan pogodak postigao je Bonacin na asistenciju Deankovića i donio toliko veselja kako među igračima, tako i među vodstvom kluba. Hladnoća nije smetala "valašima" da ponovno prikažu dopadljiv. nogomet kao i u prethodnim susretima.

18.11.2007. 13:30 Konavljanin Neretva        2:1
Šta je bura pokraj Maestrala, kad zapuva svaku mrižu para!!

Pred subotnji derbi Hrvace - Junak traži se karta više

Uzbuđenje raste stanovnicima Cetinske krajine pred veliki sportski događaj koji se igra u subotu u Hrvacama.

S početkom u 13.30 sati na hrvatačkom igralištu igrat će se susret između domaćina i sinjskog Junaka koji će odlučiti tko će biti prvak jeseni na trećeligaškom jugu. Prvoplasirani Junak je na vrhu sa 34 boda, dok Hrvace imaju jedan manje...

Zbog iznimno velikog interesa, i očekivanja i do čak tri tisuće gledatelja, već je počela pretprodaja ulaznica za ovaj susret. I Kamišari i Maligani, te ostali ljubitelji nogometa, ulaznice mogu kupiti u prostorijama općine Hrvace i CB Dovita u Sinju.

Na sportskom centru u Hrvacama već se odrađuju završne pripreme za ovaj nogometni spektakl. U subotu je predizborna šutnja u cijeloj Hrvatskoj, no u Hrvacama će biti i te kako bučno…

20. studenog 2007. u 22:51
Biti će vrlo zanimljivo ali Hrvace su kod kuće pa dajem psihološku prednost mada ove dvije ekipe su podjednako kvalitetne
nips
nips
24. studenog 2007. u 15:30

Ulaznica koja život znači: Kao da su u Hrvacama Hajduk i Roma

Kako bi se alkarskim rječnikom kazalo, sve je spremno da otpočne derbi, ne samo Cetinske krajine, već cijele Treće lige, između Hrvaca i Junaka, koji će odlučiti o prvaku trećeligaškog juga.

Ulaznice za susret nestaju kao u vrijeme gostovanja Rome u Splitu.U oba tabora provode se posljednje pripreme za ljuti sportski boj.

Sportski direktor Hrvaca Petar Stipanović je naglasio:

- Ovo je prigoda da naši igrači pokažu kako su uistinu hit prvenstva. Vjerujemo kako će to dokazati i na terenu protiv odličnog Junaka. Želja svih nas je da uistinu ovaj susret bude praznik sporta. Hrvace su spremne u svakom pogledu. I organizacijski i igrački - zaključio je Stipanović.

Trener Sinjana Siniša Jalić kratko je prekinuo trening kako bi za Glas Dalmacije rekao:

- Puno mi je drago što je odlučujući susret za prvaka ovog dijela prvenstva pripao klubovima iz cetinskog kraja. To je znak kako se ovdje uistinu igra odličan nogomet. Moji igrači su potpuno spremni za derbi, i učinit ćemo sve da nakon sutrašnje utakmice Junak još čvršće bude na prvom mjestu. Isto tako, uvjeren sam kako će puno gledalište odisati sportski i da će im se za to odužiti igrači na terenu. Puno je uloženo rada i truda svih u klubu, od uprave do igrača, da bi se olako prokockala ovakva prigoda. Junak ide po pobjedu… - zaključio je Jalić.

Utakmica počinje danas u 13.30 sati.

Poruka: 266
24. studenog 2007. u 17:59
GOŠK - Primorac (B) 3:2

Nogometaši GOŠK-a nakon dva uzastopna poraza, u Lapadu od Junaka i na gostovanju kod Vala, u 16. kolu Treće hrvatske nogometne lige - skupina jug, na domaćem travnjaku pobijedili su Primorac iz Biograda sa 3:2.
Na poluvrijeme se otišlo s vodstvom GOŠK-a 2:1.
Prvi pogodak pao je već u 15. minuti i to s bijele točke, a GOŠK je u vodstvo 1:0 doveo Bijedić. Samo devet minuta trebalo je gostima da izjednače, a strijelac nakon ubačaja iz skraćenog kornera bio je Marković.
No, minuti prije odlaska na odmor na asistenciju Jurića u polukontru je krenuo Bijedić i ponovo donio prednost GOŠK-u.
Novi hladni tuš za Dubrovčane dogodio se u 56. minuti, Mršić je naime iz slobodnog udarca poravnao na 2:2.
GOŠK-ovci su također uzvratili golom iz prekida. Pobjedu GOŠK-u slobodnim udarcem s oko 25 metara donio je Nihad Mujkić u 63. minuti utakmice.