Pristupio: 08.10.2007.
Poruka: 266
10. studenog 2007. u 19:51
GOŠK - JUNAK 2:3

Svaka čas Sinjanima na pobjedi, ali mi se čini da je ova utakmica dokaz da Gošk zbog nemogućnosti igranja višeg ranga na tzv Gradskom stadionu Lapad, nema ambicija za plasman u drugu ligu. Izgleda da je GOŠK ušao "previše opušteno" u ovu utakmicu. 0:2 nakon 18. minuta i promašen zicer za izjednačenje u 90-toj.
Još jednom svaka čas Sinjanima na pobjedi i puno sreće na putu u 2.ligu - imaju dobru momčad, a i stadion
[uredio vinto - 10. studenog 2007. u 19:54]
Poruka: 266
11. studenog 2007. u 14:09

Dugopolje – Val 2:1 (2:0)

Klis - igralište iza grada. Gledatelja 150.
Sudac: Ante Elez (Vranjic)

Strijelci: 1:0 Balić(9), 2:0 Balić (41), 2:1 Pavković (65)
Najbolji igrač: Balić (Dugopolje)

Dugopolje: Tokić (6), Radošević (6), Demaria (6), Škomrlj (6), Bilokapić (6), Nešić (6), Marjanovič (6)(od 77. Keran -), Balić (7), Jurčić (6,5), Pokračić (od 83. Šipić -), Nerlović 5,5)(od 46.Šopić 5,5).

Val: Milin(6)(od 27.Bebić 6), Vrtlar(5,5), Popović (6), Čarija (6), Plazonić (6), Grbeša (6), Konsa (5,5), Deanković (6), Bonacin (5,5), Bašić (6), Čavka (6)(od 87. Kuturović -).

Dovoljna im bila dva gola Hrvoja Balića

Puno bolju igru iz prvog poluvremena domaćin je okrunio sa dva zgoditka Hrvoja Balića.

Opuštanje domaćina u drugom poluvremenu iskoristili su gosti te su preko Pavkovića iz slobodnog udarca smanjili rezultat.

U samom finišu utakmice Šipić i Šopić kod domaćina propustili su realizirati tri stopostotne šanse, tako da su Dugopoljci slavili tek minimalno.

GOŠK AC – Jadran KS 1:1 (1:0)

Kaštela Gomilica - Igralište SC Jute Bakotić. Gledatelja 100.
Sudac: Toni Nejašmić (Split)
Crveni karton: Ivan Delić (Jadran KS. 89 minuta, drugi žuti)

Strijelci: 1:0 Jurić (11 m), 1:1 Elez (60)
Najbolji igrač: Joško Kovač (Jadran KS)

GOŠK: Čulić (7,5), Tomić (7), Vranjić (6,5). Marović (6,5), Putnik (7), Jurić (7), Brkić (-)(od 35 Aleksić 6,5), Alebić (6,5)(od 75. Sunara -). Ivić (6), Jelić (6,5). Pelivan (6)(od 64 Đikić)

Jadran: Vidić (6,5), Kurtović (6.5), ELEZ (7), Delić (5), Zadro (7), Šarić (7), Budimir (6,5). Poljak (6)(od 61 Bilić 6,5), Ergo (6)(od 46 Dukić 7). Kavač (7,5), Šimunović (7)(od 84. Marić -).

Kaštelani popola

Jadran je imao više šansi, ali Denis Putnik i mladi vratar Ivan Čulić nisu dozvolili iznenađenje u Kaštel Gomilici. Sućurani su primili pogodak sa 11 m, a gosti su iz jedne gužve nakon udarca Zadre izjednačili na 1:1 u 60. minuti, kapetan gostiju Elez je dotaknuo loptu i to je konačnih 1:1.

17.11.2007. 13:30 Primorac 1929 Neretvanac 1:0
Šta je bura pokraj Maestrala, kad zapuva svaku mrižu para!!
18. studenog 2007. u 16:09
Konavljanin na poluvremenu vodio 1-0... Teren težak,ali puno bolji nego u Skopju..
Poruka: 266
18. studenog 2007. u 22:14

Jadran(KS) - Hrvace 1:0 (0:0)

Kaštel Sućurac - Igralište Zmijski. Gledatelja 200

Sudac Damu Božinović (Split) – 7
Strijelac: 1:0 Kovač (85)

Jadran (KS): Vidić(7), Kurtović (7), Elez (7,5), Budimi (7). Zadro (7,5), Šarič (7), Bilić (7), Poljak (7,5) Drežanić (7). Kovač (6), Šimunović (7)(od90. Ergo -).

Hrvace: Radošević (7), Vardić (6)(od 71. Šandrič-), Jefkan(6)(od 70 Efendić -), Gabrilo (6), Zonca (6.5), Ramljak (6), Tomić (6), Kunac (6}(od 64. Domazet-Lošo 6). Barač (6,5), Botica (6,5) Lagator (6,5).

Igrač utakmice Joško Kovač riješio je pitanje pobjednika u derbiju 15. kola u Kaštel Sućurcu.

Do 85. minute mladi vratar gostiju Božidar Radošević bio je najbolji igrač na terenu, međutim, mladi poslovođa Sućurana ga je nadmudrio prizemnim udarcem s desetak metara po sredini gola.

Sućurani su igrali odlično po vrlo hladnom i vjetrovitom vremenu tijekom cijele utakmice.

Veliki trud domaćih okrunjen je važnom pobjedom protiv vodeće momčadi Hrvača u samom finišu utakmice. I gosti su imali svojih prigoda, ali jučer vrlo sigurna obrana kaštelanskoga Jadrana uvijek je na vrijeme otklonila svaku opasnost pred svojim vratima.

Inače, može se slobodno reći da su Sućurani zasluženo osvojili bodove, jer su, kad se zbroje sve šanse, imali više od igre, a da nije bilo odličnoga vratara Radoševića rezultat bi bio još povoljniji za domaći sastav.