[uredio vinto - 09. ožujka 2008. u 15:04]
Poruka: 266
09. ožujka 2008. u 14:56

GOŠK 1919 - Dugopolje 0:0

Nogometaši GOŠK-a odigrali su bez golova s Dugopoljem u utakmici 19. kola 3. HNL južna skupina.  Gosti su u Lapadu imali nekoliko prigoda, a domaći takoreći ni jednu. Najizgledniju prigodu nogometaši Dugopolja imali su u 45. minuti kada je Josip Keran prevario obranu domaćih, zaobišao i vratara GOŠK-a i kad mu je preostalo samo gurnuti loptu u mrežu zanemario je loše stanje na igralištu premlako je šutnuvši. Keran je već želio početi sa slavljem, ali lopta je zastala u blatu svega nekoliko centimetara prije gol linije.

Omiš - Konavljanin 1:0

Omiš%20-%20Konavljanin%201:0

Strijelac: 1:0: Žilić u 15 min.

Najbolji igrač: Jure Žilić (Omiš)

Omiš Vuković 7, Pivčević 6, Mlinar 6, Kovačevič 6,5, Tomić 6, Samardžić 6,5, Jurčević 6, Pejković 6, Diego 5,5, Žilić 7, Knezović 6,5
Trener: Anto Rajković

Konavljanin Skaramuca 5, Čeliković 6, Benić 6,5, Grbešić 6, Vukadin 6, Jurić 6,5, Zrilić 5, Radičević 6,5, Šmanjak 6,5, Marić 7, Radnić 6,5
Trener: Damir Borovac

Čilipljani su primili pogodak u 15. minuti utakmice, nakon čega su preuzeli dominaciju terenom, ali unatoč činjenici da su imali tri stopostotne prigode, nisu uspjeli izjednačiti. Konvaljanin je u drugom dijelu igrao bolje, s tribina je djelovao organiziraniji u sredini, s boljim protokom baluna, a i krila su im bila prodorna. No obrana Omiša je rješila većinu problema, ono što je prošlo, dvije "mrtve" prilike, rješio je vratar Vuković.

Jadran LP - Junak 0:0

Jadran nije uspio pobijediti lidera lige, iako je bio bolji većinu utakmice. Inicijativa u prvom poluvremenu nije baš urodila plodom, osim par neiskorištenih prilika od strane Karamatića. Početkom drugog poluvremena Junak preuzima inicijativu, te Vučković u 70. minuti pogađa gredu. U 73. minuti Vejić dobija drugi žuti karton nakon prekršaja nad Midenjakom. Jadran s igračem manje sve više prijeti golu Junaka. Nakon odličnog centaršuta Burđeleza, Cvijanović loše glavom puca iznad grede. U 79. minuti Barbir odlično izvodi slobodan udarac, ali loptu iz samih rašlji vadi gostujući vratar Blažević! Napadi Jadrana ne jenjavaju, te u 88. minuti Cvijanovićev prodor u 16 metara zaustavljaju Junakovi braniči prekršajem. Sudac Čulina, koji nije bio na razini derbija, ipak opravdano dosuđuje jedanaesterac. Oršulić izvodi kazneni udarac i loše puca, te Blažević s lakoćom hvata loptu i zasluženo nosi epitet igrača utakmice!
Za Jadran su nastupili: Stipković, Vukušić (od 59. Oršulić), Parmać, Vejić, Dabić, Burđelez, Stamenković, Krstičević, Karamatić, Cvijanović, Barbir (od 84. Štrbić).

[uredio vinto - 09. ožujka 2008. u 14:57]
Poruka: 266
09. ožujka 2008. u 15:01

GOŠK AC – Neretvanac  2:1

Kaštel Gomilica – Igralište SC „Jure Bakotić“, Gledatelja 120.

Sudac: A.Rogić ( Zadar )
Strijelci: 1:0 Vranjić, 2:0 Tomić, 2:1 Vučković
Najbolji igrač: Jerko Tomić ( GOŠK AC )

GOŠK AC: Vidović, Dolić od 72. Aleksić, Vranjić, Tomić, Jurić, Šarić, Hrstić, Jelić, Mađar od 82. Pelivan, Alajbeg, Povijač.

Neretvanac: Sršen, Jerković, Ćosić , Vučković, Primorac, Antić od 46. Džafić, Soče, Filipović, Zubonja od 68. Grgurinović, Pajić, Čurić od 46. Roso.

Vrlo vrijednu pobjedu u borbi za opstanak izborili su Gomiličani po vrlo teškom i raskvašenom terenu. Iako su imali vodtsvo od 2:0 iz prvog poluvremena, drugo poluvrijeme dopustili su gostima da se vrate u utakmicu smanjenjem rezultata na 2:1 a u posljednim minutama utakmice gosti su propustili i dvije odlične prigode za samo poravnanje.

Velebit – Val 0:0

Benkovac – Igralište HNK Velebita, Gledatelja 150.

Sudac: B. Pezo ( Makarska )
Najbolji igrač: Luka Milin ( Val )

Velebit: Gluić, Tadić od 46. Lončar, Žilić, Ivanić, Matić, Grdić, Kurtin, Zdunić od 65. Grgurević, Klapan, Šarlija, Vrcić od 59. Uskok.

Val: Milin, Grbeša, Pavković, Čarija, Plazonić, Tomas, Vrtlar, Deanković od 86. Samardžić, Čota od 70. Komar, Jadrić, Škorput.

Val donosi vrijedan bod iz Benkovca u srazu s Velebitom koji je u prošlom kolu ostao neporažen u Sinju kod lidera Treće lige momčadi Junaka. Vratar Vala Luka Milin obranio je jedanesterac za domaće te je najzalužniji što Donjokaštelani donose vraćaju kući neporaženi.

Zagora – Jadran KS 1:0

Unešić – Igralište Borovište, Gledatelja 400.

Sudac: Mikica Nobilo ( Blato na Korčuli )
Strijelac: 1:0 Čveljo
Najbolji igrač: Svetin Stojan

Zagora: Mihaljević, Pešić, Maleš, Milić, Matić, Stojan, Čveljo od 64. Emer, Bumbak, od 74. Stude, Šiklić, od 90. Ercegović, Šupe, Pletikosa.

Jadran KS: Vidić, I. Delić od 46. J. Delić, Elez, Kurtović, S. Poljak, Škare, Alfirević, J. Poljak, Šimunović, Gale, od 65. Bonacin, Zolota od 75. Zadro.

Sućurani su u samom početku utakmice primili pogodak koji ih je na kraju koštao poraza protiv vrlo dobre Zagore koja je novom pobjedom još više učvrstila treću poziciju na tablici.

Jadran (KS) - Omiš 2:0
Šta je bura pokraj Maestrala, kad zapuva svaku mrižu para!!
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.720
17. ožujka 2008. u 02:11
Samo jednu želju imam moj živote ludi, da mi Neretva sedma bude, istok da poludi!

Vidio Pero Vićan da se ove godine više nemože ispast,
a naprijed se i tako nemože jer se nema gdje igrat (tzv. G. stadion Lapad)
pa otpustio skoro cijelu momčad. Lapad su u pauzi napustili ; dva vratara, Branimir Šarenac i Lovre Skaramuca, Ivan Jurić, Nihad Mujkić, Kenan Lizdu, Iljko Tomić,  Ilija Rajić,  Zdravko Sušak itd.
Zašto ih dalje plaćat kad se nemože ni gore ni dole.
Pa će opet na jesen dovest neke nove epizodiste koji će odigrat pola sezone na Lapadu. Ouch Dead