Sjena je napisao/la:
Ovo su već kompleksi..
Jel boli to što ćemo završiti ispred vas na tablici??
Zasigurno imamo bolje uvjete od vas, samo je pitanje kad će se ona vaša tribina srušiti, ili još gore zapaliti, ako netko baci opušak u blizini.. haha, ako se ne varam jednom je već gorila ta tribina...hahahah
Vidi cijeli citat
pa boli mene briga jesmo mi prvi ili peti,naravno drago mi je kad pobjedujemo i kad smo sto bolji idem na utakmice i pratim taj klub jer ga volim i jer volim svoj grad,ali treba bit realan...nit uzdizem nk bjelovar,jer realno nit imamo igrace,a pogotovo uvjete za drugu ligu...klub se sustavno unistava vec godinama i to svi jako dobro znaju...i to ce nazalost vjerojatno tako biti jos godinama...ali mi tu nista ne mozemo...mi smo samo navijaci...
[uredio Bagra - 11. svibnja 2012. u 11:40]