Zanimljiv članak na Sportnews-u.
Naglasak na pad kvalitete nogometa a time i rezultata Zagrebačkih klubova. Teško se je ne složiti. Klubovi se vode kao privatni obrti i prčije. Po načelu, imam lovu, ja sam gazda, ja odlučujem i na koncu ja sam najpametniji. Zadnji primjer je bio predsjednik/alfa i omega Rudeša, Knežević koji se je spustio na klupu i samouvjereno vodio momčad dok ne nađe trenera. Na taj način se vode gotovo svi Zagrebački klubovi. Najdrastičniji je primjer NK Zagreba. Omalovažava se trenerska struka. Momčadi sastavlja "trust mozgova" predsjednika, agenata i menađera. Treneri su tu da slušaju. Rezultat je nikad slabija razina nogometa u posljednjih desetak i više godina.